24.05.2023, 21:40
News Poza boiskiem

Łomża znów na koszulkach Mistrzów Polski!

Podczas gdy zawodnicy drużyny Barlinek Industria Kielce dostarczają fantastycznych emocji na parkiecie, kolejne dobre informacje dla kibiców żółto-biało-niebieskich nadchodzą z klubowych gabinetów. KS Vive Handball Kielce S.A. ponownie nawiązał współpracę z marką Łomża, która powróci jako sponsor drużyny i będzie widoczna na koszulkach zawodników. “Jestem bardzo szczęśliwy! Zawsze byliśmy w dobrych relacjach, teraz czas na nowy start naszej współpracy” – komentuje Prezes Bertus Servaas.

Marka Łomża należąca do firmy Van Pur S.A. była sponsorem tytularnym drużyny (wówczas) Łomża Industria Kielce przeszło dwa lata – od sierpnia 2020 do grudnia 2022 roku. Firma podjęła współpracę z Mistrzami Polski w bardzo trudnym momencie, stając się głównym sponsorem drużyny po rozstaniu z PGE. W czasie dwuletniej współpracy żółto-biało-niebiescy awansowali do finału Ligi Mistrzów. Pod koniec 2022 roku firma Van Pur S.A. poinformowała jednak o zakończeniu sponsoringu kieleckiej drużyny. 

Pół roku później Van Pur S.A. wróci do klubu jako sponsor drużyny, a marka Łomża znów będzie widoczna na koszulkach zawodników. Logo browaru znajdzie się na plecach graczy Barlinek Industria Kielce.

Mamy kolejną dobrą informację. Do klubu wraca marka Łomża, która znów będzie sponsorem drużyny! Jestem bardzo szczęśliwy, bo to piękna sprawa, że mimo chwilowych problemów znów mogliśmy podjąć współpracę. Na ten moment umowa dotyczy finału Pucharu Polski oraz EHF Final4 Ligi Mistrzów, ale życie pokaże, co dalej. Dobre wyniki sportowe i marketingowe mogą otworzyć wiele możliwości na przyszłość. Mam pełną wiarę w sztab i zawodników, że w kolejnych spotkaniach dadzą z siebie wszystko – komentuje Prezes Bertus Servaas.

Sternik kieleckiego klubu dodaje – Odkąd Łomża wycofała się ze sponsoringu, cały czas byłem w bardzo dobrym kontakcie z właścicielami. To pokazuje, jak profesjonalne były nasze relacje i po stronie klubu, i po stronie firmy. Zawsze się lubiliśmy, co teraz wszystkim nam się opłaciło. Uważam to za nowy start naszej współpracy z Łomżą.