29.05.2023, 12:45
Bilety

Zapraszamy po odbiór biletów na finał Orlen Pucharu Polski

Od poniedziałku, 29 maja, w oficjalnym sklepiku klubowym na terenie Hali Legionów można odebrać bilety na finał Orlen Pucharu Polski. Osoby, które kupiły bilety drogą mailową, będą mogły odebrać wejściówki także na miejscu w dniu meczu. 

Zapraszamy wszystkich kibiców do odebrania biletów na finałowy mecz Orlen Pucharu Polski, który 3 czerwca o godz. 20.00 odbędzie się w Kaliszu, a drużyna Barlinek Industria Kielce zmierzy się w nim z Orlen Wisłą Płock.

Wejściówki odbierać można w oficjalnym sklepiku klubowym na terenie Hali Legionów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, za wyjątkiem wtorku, kiedy sklepik otwarty jest w godzinach od 10 do 18.  

Osoby, które kupiły bilety drogą mailową, będą mogły odebrać wejściówki także na miejscu w dniu meczu. Wejściówki będą czekały pod pomnikiem szczypiornistów pod halą w Kaliszu godzinach od 18:30 do 19:30. Konieczność odebrania biletów spowodowana jest dystrybucją klubowej puli biletów otrzymanej z ramienia ZPRP wyłącznie w formie fizycznej. Odbiór biletów będzie możliwy wyłącznie za okazaniem dowodu zakupu w postaci wiadomości e-mail.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 539 266 504.