11.08.2023, 08:43
News Młodzież

Zapraszamy do wspólnych treningów w Akademii #viveKIDS! (AKTUALIZACJA)

Klub Sportowy Vive Kielce informuje o rozpoczęciu naboru do grup treningowych Akademii #viveKIDS w sezonie 2023/2024. Zajęcia przewidziane są dla dzieci między 4. a 7. rokiem życia. Zachęcamy do kontaktu i zapisów!

Powołanie do życia Akademii Piłki Ręcznej #viveKIDS to jedna z najnowszych inicjatyw Klubu Sportowego Vive Kielce skierowana do najmłodszych adeptów szczypiorniaka. W sezonie 2023/24 wystartuje trzecia już edycja programu. Poprzednie dwie zakończyły się wielkim sukcesem, czego najlepszym dowodem były pełne listy uczestników i uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych.

Hasłem przewodnim funkcjonowania Akademii jest “sport przez zabawę”. W trakcie pierwszych lat treningów przyszłych szczypiornistów elementy techniki piłki ręcznej przeplata się zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Więcej o idei oraz funkcjonowaniu Akademii #viveKIDS można przeczytać TUTAJ.

W sezonie 2023/24 powstaną cztery nowe grupy treningowe: dwie dla dla dzieci między 4. a 5. rokiem życia oraz kolejne dla zawodników w wieku od 6 do 7 lat. Treningi w każdej kategorii wiekowej wystartują na początku września i będą odbywać się w każdy poniedziałek w godzinach 17.00 oraz 18.00 (z wyjątkiem dni świątecznych).

Uczestnictwo w treningach jest płatne. Kwota za zajęcia wynosi 120 złotych miesięcznie. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz podstawowe ubezpieczenie dziecka. Wszystkie treningi rodzice mogą obserwować przez szyby z sali VIP w Hali Legionów.

Nabór potrwa do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów (w dni robocze, w godzinach od 8 do 16). W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia.

Zachęcamy do kontaktu!