29.08.2023, 21:35
News Poza boiskiem

Sprzedaż biletów na mecz z KGHM Chrobrym Głogów

W środę, 30 sierpnia, Mistrzowie Polski z Kielc zainaugurują nowy sezon ORLEN Superligi. Spotkanie przeciwko KGHM Chrobremu Głogów rozpocznie się o godz. 20.00. Sprzedaż biletów na mecz ruszy w środę o godz. 11. Wejściówki będzie można nabyć zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

W ciągu ostatnich miesięcy nasz Klub przechodzi zmiany organizacyjne i strukturalne. Niestety, w związku z licznymi negocjacjami biznesowymi oraz toczącymi się rozmowami, nie byliśmy w stanie informować Was na bieżąco o rozwoju sytuacji. Za to pragniemy Was serdecznie przeprosić, dziękując jednocześnie za Waszą cierpliwość.

Przygotowania zespołu do sezonu 2023/2024 dobiegły końca. Pierwszym rywalem kielczan w drodze po 21. Mistrzostwo Polski w historii Klubu będzie KGHM Chrobry Głogów, czyli czwarta drużyna ubiegłego sezonu ORLEN Superligi. Zapowiedź środowego meczu dostępna jest TUTAJ.

Również w środę rozpocznie się dystrybucja biletów na to spotkanie. Początek sprzedaży wejściówek zaplanowano na godzinę 11.00. Od tego momentu bilety będzie można nabyć zarówno stacjonarnie w sklepie kibica na terenie Hali Legionów, jak i przez Internet. Link do strony umożliwiającej zakup biletów dostępny jest TUTAJ.

Co istotne, w startującym sezonie Klub postanowił nawiązać współpracę w zakresie internetowej dystrybucji biletów z firmą Stellis, która pracuje dla takich sportowych marek jak UEFA, Widzew Łódź, Ruch Chorzów czy Fortuna 1. Liga. W ubiegłym roku nowy partner Klubu wdrożył kilkanaście nowych stron internetowych na platformie Stellis One w klubach ORLEN Superligi. Więcej o marce Stellis można przeczytać TUTAJ.

Bilety na środowy mecz można nabyć już od 15 złotych. Dokładne ceny z podziałem na sektory można znaleźć poniżej. Co więcej, posiadacze karnetów z sezonu 2022/2023 na spotkanie z KGHM Chrobrym Głogów wejdą za darmo po okazaniu ubiegłorocznej wejściówki stałej lub podaniu danych umożliwiających weryfikację tożsamości oraz zakup karnetu w ubiegłym roku.

Ceny biletów na mecz z KGHM Chrobrym Głogów (30.08, godz. 20.00):
- sektory B, E, dwa pierwsze rzędy sektorów P-E: 30 złotych bilet normalny, 25 ulgowy
- pozostałe sektory: 20 złotych bilet normalny, 15 ulgowy