04.09.2023, 10:28
Bilety

Sprzedaż biletów na mecz z Energą MKS Kalisz

W środę, 6 września, Mistrzowie Polski z Kielc rozegrają kolejne domowe spotkanie w ramach ORLEN Superligi. Starcie przeciwko Enerdze MKS Kalisz rozpocznie się o godz. 18.00. Sprzedaż biletów na mecz ruszy w poniedziałek o godz. 12. Wejściówki będzie można nabyć zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.

Żółto-biało-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon ORLEN Superligi. W dwóch pierwszych seriach ligowych rozgrywek kielczanie pokonali KGHM Chrobrego Głogów (44:24), a następnie Energę Wybrzeże Gdańsk (41:28). Kolejnym rywalem Mistrzów Polski będzie Energa MKS Kalisz, 12. drużyna ubiegłego sezonu na krajowych parkietach. Spotkanie odbędzie się w środę, 6 września, o godzinie 18.00.

Dystrybucja biletów na mecz rozpocznie się w poniedziałek, 4 września. Początek sprzedaży wejściówek zaplanowano na godzinę 12.00. Od tego momentu bilety będzie można nabyć zarówno stacjonarnie w sklepie kibica na terenie Hali Legionów, jak i przez Internet. Link do strony umożliwiającej zakup biletów dostępny jest TUTAJ.

Zasady dystrybucji biletów pokrywają się z procesem sprzedaży wejściówek na pierwszy domowy mecz w bieżącym sezonie przeciwko KGHM Chrobremu Głogów. Oznacza to, że bilety na środowy mecz można nabyć już od 15 złotych. Co więcej, posiadacze karnetów z sezonu 2022/2023 na spotkanie z Energą MKS Kalisz wejdą za darmo po okazaniu ubiegłorocznej wejściówki stałej lub podaniu danych umożliwiających weryfikację tożsamości oraz zakup karnetu w ubiegłym roku. Dzieci do 8 r. ż. na wszystkie mecze ORLEN Superligi wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Ceny biletów na mecz z Energą MKS Kalisz (06.09, godz. 18.00):
- sektory B, E, dwa pierwsze rzędy sektorów P-E: 30 złotych bilet normalny, 25 ulgowy
- pozostałe sektory: 20 złotych bilet normalny, 15 ulgowy