08.09.2023, 13:57
News Bilety

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024

W piątek 8 września od godz. 14 rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Industrii Kielce w Hali Legionów w sezonie 2023/2024. 

Decyzję o rozpoczęciu w piątek sprzedaży podał w trakcie porannej konferencji poświęconej zmianom właścicielskim w klubie przekazał wiceprezes Paweł Papaj. 

Rozpocznie się ona 8 września o godzinie 14. Od tego czasu osoby przedłużające swoje dotychczasowe wejściówki oraz osoby nie posiadające ich wcześniej będą mogły je kupować stacjonarnie w sklepiku klubowym na parterze Hali Legionów oraz online na stronie www.bilety.kielcehandball.pl. Co ważne, by uhonorować i docenić stałych posiadaczy karnetów, zdecydowano, że przedłużający je otrzymają 10 procent zniżki. Szczegółowy cennik znajduje się na grafie poniżej. Karnety obowiązują na cały sezon Orlen Superligi (również z całą fazą play-off). Tradycyjnie karnety obowiązują także na wszystkie mecze grupowe Industrii Kielce w EHF Lidze Mistrzów. 

24_cennik

Jednocześnie rozpocznie się sprzedaż na pierwszy mecz EHF Ligi Mistrzów w Hali Legionów. Z duńskim Aalborgiem Handbold żółto-biało-niebiescy zmierzą się w środę 13 września o godz. 18.45.

Uwaga posiadacze ubiegłosezonowych karnetów - na ten pierwszy mecz Industrii Kielce w europejskich pucharach wejdziecie na podstawie tego właśnie karnetu. Na trybunach zajmiecie swoje dotychczasowe miejsca. 

Bilety na spotkanie są w następujących cenach. Na sektory B, E oraz pierwszy rząd P-E w cenie 70 zł normalny oraz 50 zł ulgowe. Z kolei na sektory A, C, D, F oraz kolejne rzędy P-E w cenie 50 zł normalny i 30 zł ulgowy. 

Przedłużenie karnetów możliwe jest do 20 września do godziny 16.  

Informujemy także, że ze względów technicznych przedłużenie i kupno karnetów będą wstrzymane 13 września o godz. 16 i wznowione 14 września od godz. 10. Również przy okazji meczu domowego przeciwko Grupie Azoty Unii Tarnów przedłużanie i zakup karnetów będzie niemożliwe od 15 września od godz. 18 do 18 września do godz. 10.

Sklepik klubowy, gdzie kupować można karnety, pomiędzy poniedziałek 11 września a piątek 15 września (za wyjątkiem środy, która jest dniem meczowym) w godz. 8-18.