29.10.2023, 10:43
Poza boiskiem

Wiceprezes KS Iskra Kielce z branżową nominacją

Wiceprezes KS Iskra Kielce S.A. Paweł Papaj został nominowany do nagrody „Lider Sport Biznes Polska 2023” przyznawanej przez Stowarzyszenie Sport Biznes Polska. “Dziękuję za dostrzeżenie mojej pracy, ale jednocześnie wyróżnienie starań wszystkich pracowników Klubu” – komentuje Paweł Papaj.

Nagroda „Lider Sport Biznes Polska 2023” przyznawana jest w ramach II Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska 2023. Jak przekazują organizatorzy, wśród kandydatów poszukiwano reprezentantów środowiska, którzy dzięki charyzmie, wiedzy i doświadczeniu potrafią poprowadzić swoje zespoły do zwycięstwa, a tym samym przyczynić się do rozwoju branży sportu i biznesu sportowego w Polsce.

Po okresie analizy kandydatur, Stowarzyszenie Sport Biznes Polska opublikowało listę nominowanych. Wśród nich znalazł się Paweł Papaj, Wiceprezes KS Iskra Kielce S.A. Organizatorzy dostrzegli m.in. jego zaangażowanie i pracę w trudnym dla Klubu momencie transformacji właścicielskiej.

Sama nominacja i znalezienie się wśród 140 osobistości ze świata polskiego sportu to dla mnie duże wyróżnienie – komentuje Paweł Papaj i dodaje – Dziękuję za dostrzeżenie mojej pracy, ale to wyróżnienie jest jednocześnie docenieniem i oddaniem szacunku dla pracy całego Klubu i wszystkich pracowników. Wierzę, że wspólnie ze współpracownikami, sponsorami i kibicami w niedalekim czasie zrobimy bardzo dużo dobrego dla naszego Klubu, a w szerszej perspektywie dla polskiej piłki ręcznej i polskiego sportu.

Pełną listę nominowanych można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Sport Biznes Polska (WIĘCEJ). Wśród kandydatów znalazł się także m.in. były zawodnik drużyny Industria Kielce, obecnie Wiceprezes ds. Szkolenia Sportowego w Związku Piłki Ręcznej w Polsce – Sławomir Szmal.