06.11.2023, 12:09
News

Mecze IHF Super Globe tylko online. Gdzie oglądać?

Wyłącznie na platformie internetowej Handball Globe TV obejrzeć będzie wszystkie mecze rozpoczynającego się we wtorek turnieju IHF Super Globe w Arabii Saudyjskiej. 

Prawa telewizyjne do transmitowania w Polsce meczów zaplanowanych na ten tydzień klubowych mistrzostw świata, bo tak nazywany jest turniej IHF Super Globe nabyła firma Solidsport. A zatem wszystkie mecze turnieju na żywo i z odtworzenia oraz skróty oglądać będzie można jedynie na platformie Handball Globe TV. Link znajduje się TUTAJ. To oznacza, że w naszym kraju niedostępne będą transmisje na kanałach IHF na YouTube. 

Dostęp do meczów będzie płatny. Wykupienie pojedynczego meczu to wydatek 4,99 euro. Z kolei za dostęp do wszystkich spotkań zapłacić należy 14,99 euro. Co ważne, firma Solidsport przygotowała specjalną atrakcję dla kibiców Industrii Kielce. Po wejściu w TEN link dostęp do całego turnieju kupić można za 9,99 euro. Jest to oferta przygotowana przede wszystkim z myślą o kibicach żółto-biało-niebieskich i korzystając z niej można sporo oszczędzić. 

Zespół Industrii Kielce jest już w drodze do Dammam, gdzie już jutro, czyli we wtorek 7 listopada o godz. 9.30 polskiego czasu zmierzą się z najlepszą drużyną Azji Al-Najmą. Będzie to również pierwszy mecz IHF Super Globe. Kolejna potyka mistrzów Polski czeka w czwartek 9 listopada o godz. 10.15 polskiego czasu. Wówczas Industria Kielce podejmie mistrza Ameryki Północnej San Francisco CalHeat.