17.11.2023, 10:11
News

Trening dla dzieci w trakcie ligowych meczów Industrii Kielce

To nie lada gratka dla młodych fanów piłki ręcznej, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym sporcie. W trakcie meczów Orlen Superligi w aneksie lekkoatletycznym Hali Legionów prowadzone są treningi dla dzieciaków. 

Mecz Industrii Kielce to zawsze wspaniałe widowisko. Przede wszystkim w aspekcie sportowym, ale na kibiców czeka mnóstwo atrakcji towarzyszących. Przyzwyczailiśmy już do tego, że podczas meczów Orlen Superligi za jedną z bramek znajduje się strefa zabaw dla dzieci. I czeka tam na nich wiele atrakcji np. malowanie twarzy, zabawy zręcznościowe, ale też interaktywne.  

W tym sezonie poszliśmy o krok dalej. Dlatego w aneksie lekkoatletycznym na tyłach Hali Legionów w trakcie meczów polskiej ligi prowadzone są treningi piłki ręcznej dla dzieciaków. 

Wziąć w nich mogę udział dzieci w wieku 8-15 lat i należy mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz koniecznie buty na zmianę. Zabawa trwa przez cały czas trwania meczu, ale warto pojawić się kilka minut wcześniej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów pracujących na co dzień w projekcie Vive Kids - Katarzynę i Piotra Grabarczyków. Trenujące dzieci odwiedzać będą zawodnicy Industrii Kielce, którzy aktualnie nie będą występować w danym meczu. Właśnie dlatego podczas jednego z tego typu treningów młode osoby mogły się spotkać z kapitanem żółto-biało-niebieskich Alexem Dujshebaevem.

trening_dzieci_grafika