16.11.2023, 17:35
News

Industria Kielce promuje Polskę w Zagrzebiu

Pamiątkowe koszulki mieszkańcom Zagrzebia w centrum miasta rozdaliśmy przy okazji meczu Ligi Mistrzów Industrii Kielce w stolicy Chorwacji. Był element kampanii prowadzonej z Polską Organizacją Turystyczną. 

O tym, że sport jest ważnym elementem promocji miasta oraz kraju zagranicą nie trzeba nikogo przekonywać. Właśnie dlatego kielecki klub nawiązał współpracę z Polską Organizacją Turystyczną, na mocy której przede wszystkim na strojach zawodników i bandach reklamowych w Hali Legionów znajdują się logo marki Poland Travel. 

Właśnie w ramach tej kampanii przy okazji meczu z RK Zagrzeb w stolicy Chorwacji rozdawaliśmy mieszkańcom pamiątkowe i okolicznościowe koszulki. Są one żółte, ze specjalnie przygotowaną grafiką przedstawiającą miejskie zabudowania, napisem „See You in Poland”, czyli „Do zobaczenia w Polsce” oraz herbem klubu oraz logo Poland Travel. 

poland_travel_zagrzeb_3

I właśnie takie koszulek trafiły do mieszkańców Zagrzebia na starym mieście, ale też przed meczem w pobliżu hali sportowej, w której zmierzą się w czwartkowe popołudnie zespoły RK Zagrzeb oraz Industrii Kielce. Początek tego spotkania o godz. 18.45, transmisja telewizja w Eurosport 1.