05.12.2023, 08:54
News Bilety

Bilety na mecz z Orlenem Wisłą Płock w sprzedaży 

W środę 6 grudnia o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na hitowe starcie Orlen Superligi między broniącą mistrzowskiego tytułu Industrią Kielce a wicemistrzem Orlenem Wisłą Płock. 

To już trzy ostatnie szanse, by zobaczyć Industrię Kielce w Hali Legionów w tym roku. Żółto-biało-niebiescy przed własną publicznością zmierzą się już wyłącznie w rozgrywkach Orlen Superligi. W sobotę 9 grudnia przyjedzie ekipa Energi Wybrzeża Gdańsk (początek meczu o godz. 16), w niedzielę 17 grudnia ekipa Górnika Zabrze (początek meczu o godz. 15), a w środę 20 grudnia wicemistrzowie Polski Orlen Wisła Płock (początek meczu o godz. 20.30). 

Na dwa pierwsze spotkania bilety są już w sprzedaży. Szczegóły dotyczące cen biletów znajdują się poniżej.

W środę 6 grudnia o godz. 12 rozpocznie się sprzedaż biletów na hitowe starcie Orlen Superligi pomiędzy mistrzem Industrią Kielce a wicemistrzem Orlenem Wisłą Płock. Jest to zaległe spotkanie 11. serii gier, które pierwotnie rozegrane zostać miało 11 listopada. Przełożono je ponieważ żółto-biało-niebiescy rywalizowali w tym czasie w IHF Super Globe w Arabii Saudyjskiej.

I tak cena biletu normalnego na sektory B, E i pierwszy rząd P-E to 90 zł, a biletu ulgowego 70 zł. Jeżeli chodzi o sektory A, C, D, F, P-D i P-F i kolejne rzędy sektora P-E to cena biletu normalnego wynosi w nich 70 zł, a biletu ulgowego 50 zł. 

Jednocześnie prosimy o kontakt kibiców, którzy wykupili sezonowe karnety na sektor C. Zostaną im przydzielone inne miejsca w hali ponieważ w tym sektorze zasiądą fani Orlenu Wisły Płock.

Na starcie Energą Wybrzeżem Gdańsk bilet normalny na sektory B, E oraz pierwszy rząd P-E kosztuje 25 zł, bilet ulgowy 20 zł. Natomiast na sektory A, C, D, F, P-D bilet normalny kosztuje 15 zł, a bilet ulgowy 10 zł. 

Z kolei na spotkanie z Górnikiem Zabrze bilet normalny na sektory B, E oraz pierwszy rząd P-E kosztuje 30 zł, bilet ulgowy 25 zł. Natomiast na sektory A, C, D, F, P-D bilet normalny kosztuje 20 zł, a bilet ulgowy 15 zł. 

Wejściówki nabywać można za pośrednictwem portalu www.bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepiku na parterze Hali Legionów.