08.02.2024, 11:13
Bilety

Zobacz ostatni mecz fazy grupowej LM z trybun [BILETY]

 

W piątek 9 lutego rozpocznie się sprzedaż biletów na mecze Industrii Kielce z Ostrovią Ostrów Wlkp. oraz Kolstad Handball. Ten drugi będzie ostatnim pojedynkiem w fazie grupowej Ligi Mistrzów. 

Luty, choć to najkrótszy miesiąc roku, obfituje w wydarzenia sportowe. W tym czasie Industria Kielce rozegra aż osiem meczów - po cztery w Orlen Superlidze oraz EHF Lidze Mistrzów. 

Ostatnim starciem w Hali Legionów w fazie grupowej europejskich rozgrywek będzie pojedynek z norweskim Kolstad Handball. 

Sprzedaż biletów na mecz z Kolstad Handball i Ostrovią Ostrów Wielkopolski rozpocznie się w piątek 9 lutego o godz. 12.

Bilety na to spotkanie w sektorach B, E i pierwszym rzędzie P-E kosztują 80 zł normalny i 60 zł ulgowy. Natomiast w sektorach A, C, D, F, P-D, P-F i kolejnych rzędach P-E kosztują 50 zł normalny i 30 zł ulgowy. 

Przypominamy o możliwości zwalniania miejsc karnetowych - dotyczy to osób, które wiedzą, że nie będą mogły pojawić się tego dnia na trybunach Hali Legionów i korzystając z tego opcji udostępnią swoje miejsce innym osobom. Dokonywać tego można w panelu zakupowym na portalu www.bilety.kielcehandball.pl. 

Z kolei bilety na mecz z Ostrovią Ostrów Wlkp., który odbędzie się w sobotę 17 lutego o godz. 16 w Hali Legionów w sektorach B, E i pierwszym rzędzie P-E kosztują 30 zł normalny i 35 zł ulgowy. Natomiast w sektorach A, C, D, F, P-D, P-F i kolejnych rzędach P-E kosztują 20 zł normalny i 15 zł ulgowy. 

Zajmij swoje miejsce w Hali Legionów już dziś!