20.02.2024, 10:47
Bilety

Zobacz ostatni mecz fazy grupowej LM i zapisz się po bilet

W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Inudstria Kielce zmierzy się na wyjeździe z mistrzami Danii – Aalborg Handbold. Mecz odbędzie się 6 marca, a od wtorku 20 lutego można zapisywać się na bilety. Ich cena zaczyna się od 1 euro.

Meczem w Danii szczypiorniści Industrii Kielce zakończą zmagania grupowe w EHF Lidze Mistrzów. Ze względu na pozycję obu zespołów w tabeli (aktualnie kielczanie zajmują trzecie miejsce, rywale zaś drugie z punktem przewagi) to spotkanie może zaważyć na ostatecznej pozycji w grupie A.

Mecz odbędzie się 6 marca o godzinie 20:45 w Sparekassen Danmark Isarena w Aalborgu. Kibice zainteresowani zakupem biletów na to spotkanie mogą zapisywać się wejściówki od wtorku 20 lutego do 1 marca włącznie. Ceny zaczynają się już od 1 euro. Jest to kwota dla pierwszych 50 biletów, po wykorzystaniu tej puli cena będzie wyższa.

Zapisać można się w sklepie kibica na parterze Hali Legionów, mailowo pod adresem w.stepniewska@kielcehandball.pl lub telefonicznie pod numerem +48 539 266 504. Opłata przyjmowana jest jedynie w euro w formie gotówki lub przelewu. Zapisy na bilety zakończą się 1 marca.