23.02.2024, 10:39
Bilety

Bilety na mecz z MMTS Kwidzyn w sprzedaży

Anna Kwapisz

W sobotę 2 marca o godzinie 16 Industria Kielce rozegra spotkanie z MMTS Kwidzyn. Będzie to przedostatni mecz fazy zasadniczej Superligi, jaki żółto-biało-niebiescy rozegrają w Hali Legionów. Bilety można kupować od piątku 23 lutego.

Spotkanie 23. kolejki Orlen Superligi z MMTS Kwidzyn to jedna z dwóch ostatnich okazji, aby zobaczyć grę podopiecznych Talanta Dujshebaeva w fazie zasadniczej na Hali Legionów. Goście zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli. Ale mają tyle samo punktów co Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, Corotop Gwardia Opole oraz Arged Rebud Ostrovia Ostrów Wielkopolski i to między tymi zespołami prawdopodobnie rozegra się walka o ostatnie miejsce gwarantujące udział w play-offach i tym samym pewne utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Bilety trafią do sprzedaży 23 lutego (piątek), a ceny prezentują się następująco: 
- sektory B, E oraz pierwszy rząd P-E - 30 zł (bilet normalny), 25 zł (bilet ulgowy),
- sektory A, C, D, F, P-D - 20 zł (bilet normalny), 15 zł (bilet ulgowy).

Osoby posiadające karnety, które nie będą mogły pojawić się na meczu, mają możliwość zwolnienia swojego miejsca w systemie od 23 lutego (od godziny 12) do piątku 1 marca do godziny 11. Zwolnione bilety trafią do sprzedaży ogólnej w południe 1 marca.

Bilety można zakupić za pośrednictwem portalu https://bilety.kielcehandball.pl/ oraz w klubowym sklepie mieszczącym się na parterze Hali Legionów.