27.02.2024, 23:24
Młodzież

Juniorzy powalczą o medale Mistrzostw Polski w FINAL4

W piątek 1 marca o godz. 18:30 zagrają przed swoją publicznością w Hali Legionów

Przypomnijmy, że drużyna naszych juniorów (podopiecznych trenerów Aleksandra Litowskiego i Dominika Żyły) w drodze do FINAL4 wygrała trzy turnieje:

1/16 MP w Przemyślu (przeciwnicy: SKS Kusy Kraków, SRS Przemyśl, SPR Górnik II Zabrze)  - relacja tutaj

1/8 MP w Kielcach (przeciwnicy: Acana oto-Jelcz Oława, MTS Kwidzyn, MKS Piotrkowianin) – relacja tutaj

1/4 MP w Lubinie (przeciwnicy: Orlen Wisła Płock, Port Service Wybrzeże I Gdańsk, SMS Zagłębie I Lubin) – relacja tutaj

Nasi zawodnicy staną teraz do walki o medale. Oprócz drużyny KS VIVE Kielce awans do Finałów Mistrzostw Polski uzyskały zespoły:

SPR Górnik Zabrze

Port Service Wybrzeże I Gdańsk

MTS Kwidzyn

Już w najbliższy piątek (1 marca) o godz. 16:00 w Hali Legionów, zgromadzeni kibice obejrzą pierwszy mecz półfinałowy w wykonaniu zawodników z Zabrza i Gdańska. Po zakończeniu tego pojedynku (ok. godz. 17:30) odbędzie się uroczyste otwarcie Mistrzostw Polski, po którym do boju o zwycięstwo w drugim półfinale (o godz. 18:30) przystąpią kielczanie i kwidzynianie.  

Dla tych kibiców, którzy nie dadzą rady dotrzeć do kieleckiej hali, TVCOM.pl poprowadzi darmowe transmisje na żywo na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube. Obraz na żywo będzie pokazywany z dwóch kamer, do tego system powtórek, towarzystwo komentatora oraz wywiady z trenerami i zawodnikami.

W sobotni poranek o godz. 10:00 swoje zmagania zaczną drużyny, które dzień wcześniej doznały porażki w meczach półfinałowych. Będzie to walka o brązowy medal. W samo południe czeka nas wyśmienita handballowa uczta – mecz finałowy, który wyłoni tegorocznych Mistrzów Polski Juniorów.

W przerwach między pojedynkami i połowami poszczególnych meczów wystąpi kielecka młodzież reprezentująca Szkołę Tańca CHA-CHA oraz Towarzystwo Sportowe „Piramida”.

Zapraszamy na trybuny – nasi juniorzy potrzebują wsparcia prawdziwych kibiców.

 

PLAKAT na www