04.03.2024, 16:42
News Bilety

Kibicuj z trybun w Płocku. Zapisz się na wyjazd

Trwają zapisy kibiców na bilety na wyjazdowy mecz Industrii Kielce z Orlenem Wisłą Płock. Spotkanie to odbędzie się 21 marca o godz. 17.30

Wielkimi krokami zbliża się mecz Industrii Kielce z Orlenem Wisłą Płock. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu tych zespołów jeszcze w grudniu ubiegłego roku w Hali Legionów wygrali goście 29:28. Tym samym przełamali trwającą 12 lat passę, w której kielczanie nie dali się pokonać temu zespołowi. 

Natomiast w czwartek 21 marca o godz. 17.30 to żółto-biało-niebiescy zagrają o zdobycie Orlen Areny. Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla układy, bo zdecyduje o pozycji obu drużyn na koniec rundy zasadniczej i tym samym lidera tej części sezonu ustawi w teoretycznie lepszym położeniu w trakcie fazy play-off. 

Nasz klub organizuje zapisy kibiców na ten mecz. Ich ceny to 70 zł normalny oraz 50 zł ulgowy. Zapisywać można się telefonicznie pod numerem telefonu +48 539 266 504, wysłać zgłoszenie na adres w.stepniewska@kielcehandball.pl lub zrobić to osobiście w sklepie kibica na parterze Hali Legionów. Czynny jest on w dni powszednie w godzinach 8-16. Wydłużamy też czas na zapisy do 18 marca.

Uwaga, przy zapisach potrzebny jest numer pesel. 

Klub przygotowuje także zorganizowany transport kibiców, istnieje możliwość rezerwacji miejsca. 

Koszt przejazdu autokarem to 70 zł, wyjazd z parkingu przed Halą Legionów o w czwartek 21 marca o godz. 11.30.