11.03.2024, 11:59
News Bilety

Znamy datę i ceny biletów na mecz z GOG w Lidze Mistrzów. Rozpoczynamy sprzedaż

W środy 27 marca i 3 kwietnia o godzinie 18.45 Industria Kielce zagra z duńskim GOG w fazie play-off EHF Ligi Mistrzów. Znane są także ceny biletów na drugie spotkanie, które odbędzie się w Hali Legionów. Bilety na to spotkanie kupować można od wtorku 12 marca.

Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała już oficjalnie o terminach dwumeczów rozgrywanych w ramach fazy play-off Ligi Mistrzów. I tak zdecydowano, że Industria Kielce z GOG zmierzy się w środy - 27 marca i 3 kwietnia. Oba spotkania rozegrane zostaną o godz. 18.45. 

Ze względu na zajęte w fazie grupowej pozycje obu zespołów wynika, że to mistrzowie Polski będą gospodarzem drugiego meczu. 

We wtorek 12 marca o godz. 12 zaczyna się sprzedaż biletów na spotkanie rozgrywane w Kielcach. Przypominamy, że na tę fazę rozgrywek europejskich nie obowiązują już karnety. Jednak ich posiadacze mają pierwszeństwo w wykupywaniu swoich miejsc. I tak bilety (dla posiadaczy karnetów) w sektorach B, E oraz pierwszym rzędzie P-E kosztują 50 zł normalny i 40 zł ulgowy. Z kolei bilety w sektorach A, C, D i F kosztuję 30 zł normalny i 20 zł ulgowy. 

Natomiast ceny dla kibiców nie posiadających karnetów to: w sektorach B, E i pierwszym rzędzie P-E to 80 zł normalny i 60 zł ulgowy. Z kolei w sektorach A, C, D, F, P-D i P-F bilety kosztują 60 zł normalny i 40 zł ulgowy. 

Przypominamy, że posiadacze karnetów mają pierwszeństwo do wykupienia swoich miejsc. Będzie to możliwe za podaniem kodu karnetu znajdującego pod kodem kreskowym. Wykupienie swoich miejsc karnetowych możliwe jest do 24 marca. Po wyznaczonym okresie wykupu miejsca, które nie zostały wykupione trafią do wolnej sprzedaży. Uwaga, wykupywanie miejsc karnetowych oraz sprzedaż wolnych miejsc trwa równolegle.

Z kolei od poniedziałku można się zapisywać na bilety na pierwszy mecz z GOG w Danii. Cena biletu to 1 euro. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu +48 539 266 504, adresem e-mail w.stepniewska@kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepie na parterze Hali Legionów w dni powszednie między godzinami 8 a 16.