20.04.2024, 07:58
News Bilety

Kibicuj Industrii Kielce w Final Four Orlen Pucharu Polski [CENY, ZAPISY]

Rozpoczęły się zapisy na bilety Orlen Pucharu Polski, który odbędzie 4 i 5 maja w Kaliszu. Klub organizuje także przejazd autokarami na (ewentualny) niedzielny finał.
 
Związek Piłki Ręcznej w Polsce, czyli organizator Orlen Pucharu Polski, od tego sezonu wprowadził w tych rozgrywkach formułę Final Four. A ponieważ turniej ten odbywa się również dla kobiet, to w weekend 3-5 maja w Arenie Kalisz czeka nas wielkie handballowe święto. 
 
Industria Kielce zapewniła sobie udział w Final Four Orlen Pucharu Polski. W półfinale zmierzy się w sobotę 4 maja o godz. 18.30 z Energą Wybrzeżem Gdańsk. Jeżeli wygra, zagra dzień później w wielkim finale o godz. 20.15. W drugiej półfinałowej parze Orlen Wisła Płock zmierzy się z KGHM Chrobrym Głogów (sobota, godz. 16). Finał turnieju kobiecego w niedzielę o godz. 14.15. Nie ma meczów o trzecie miejsce.
 
Nasz klub prowadzi zapisy na bilety oraz przejazd autokarem (przejazd tylko na ewentualny niedzielny finał). Zapisywać można się osobiście w sklepie kibica na parterze Hali Legionów (czynne w dni powszednie w godzinach 8-16) oraz mailowo wysyłać swoje dane na adres w.stepniewska@kielcehandball.pl. Dokonać płatności można także online, numer konta zostanie udostępniony w wiadomości zwrotnej. Bilety będą do odbioru w sklepie kibica lub wysyłane mailowo (na prośbę kibica) dopiero po zakończeniu zapisów. Zapisy trwają do 29 kwietnia.
 
Uwaga, nie ma podziału na bilety ulgowe i normalne, obowiązuje jedna cena, bilety są całodniowe, nie są sprzedawane bilety dwudniowe. Bilety na mecze półfinałowe kosztują 40 zł, na finały 80 zł. Przejazd autokarem kosztuje 70 zł.