20.04.2024, 08:11
News Bilety

Bilety na półfinał Orlen Superligi w sprzedaży

To będzie jedno z ostatnich spotkań Industrii Kielce w tym sezonie. Bilety na drugi półfinałowy mecz Industrii Kielce w Orlen Superlidze w sprzedaży.
 
KGHM Chrobry Głogów, czwarta drużyna sezonu zasadniczego i uczestnik EHF Ligi Europejskiej w tym sezonie jest przeciwnikiem Industrii Kielce w półfinale Orlen Superligi. Zawodnicy trenera Talanta Dujshebaeva pierwszy mecz zagrają na wyjeździe (sobota, 20 kwietnia godz. 15), ale tydzień później, czyli 27 kwietnia rywalizacja przeniesie się do Hali Legionów. 
 
Będzie to również jedno z ostatnich spotkań rozgrywanych przez żółto-biało-niebieskich w tym sezonie przed własną publicznością. Bilety na to spotkanie w sektorach B, E, i P-E kosztują 30 zł normalny i 25 zł ulgowy. Z kolei w sektorach A, C, D, F, bilety kosztują 20 zł normalny i 15 zł ulgowy. 
 
Ponadto, posiadacze karnetów, którzy wiedzą, że nie będą mogli pojawić się na trybunach mogą zwolnić do sprzedaży otwartej swoje miejsce do 25 kwietnia do godz. 11. Można to zrobić na www.bilety.kielcehandball.pl
 
Tam też można kupować bilety, ale też w sklepie kibica na parterze Hali Legionów (czynne w dni powszednie w godzinach 8-16). 
 
Początek meczu 27 kwietnia z KGHM Chrobrym Głogów o godz. 15.