09.05.2024, 13:51

Superpuchar Polski Łódź ‘24: Ponad 1,5 tysiąca biletów dla klubu kibica Industrii Kielce

Pierwszy Superpuchar Polski w piłce ręcznej – Łódź ‘24 ma być świętem klubowej piłki ręcznej w naszym kraju. Prócz szeregu wydarzeń planowanych przy okazji tego spotkania, rekordowej liczbie miejsc w hali, będzie również szansą do organizacji największego w historii wyjazdowego meczu dla klubów kibica w rozgrywkach w Polsce.

Superliga sp. z o.o. przygotowała specjalną pulę biletów dla fanów Industrii Kielce. Dla sympatyków kieleckiej drużyny zarezerwowano aż 1 642 miejsc w specjalnych, klubowych sektorach (N, M, L + PE). 

superpuchar_bilety_1642

Bilety na sektory M, L będą dystrybuowane bezpośrednio przez klub. Natomiast już dziś rusza sprzedaż w sektorze N. Kibice Industrii Kielce mogą dokonywać zakupów na ten sektor na platformie Eventim.pl. Sektory dla klubów kibica zostały oznaczone na planie obiektu w systemie zakupowym. 

LINK do biletów: https://www.eventim.pl/artist/superpuchar-polski-w-pilce-recznej/

Rywalizacja o Superpuchar Polski zaplanowana jest na sobotę 7 września w Atlas Arenie w Łodzi. Rozegrane zostaną dwa spotkania. Pierwszym z nich będzie starcie mistrzyń i zdobywczyń ORLEN Pucharu Polski KGHM Zagłębia Lubin z wicemistrzyniami kraju. Następnie do walki staną najlepsze męskie zespoły - ORLEN Wisła Płock oraz Industria Kielce.  W ramach biletu zakupionego na Superpuchar Polski, kibice będą mieli zapewniony wstęp na oba spotkania – mecz kobiet oraz mężczyzn, jak również całodniowy udział w wydarzeniach towarzyszących. Bilety dostępne na platformie Eventim.pl