13.05.2024, 09:49
Bilety

Ostatnie chwile, by zapisać się na bilety i przejazd do Płocka

Jeszcze tylko dziś i jutro (wtorek 14 maja) będzie można zapisać się na bilet oraz zorganizowany transport na pierwszy mecz o mistrzostwo Polski między Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock. Dzięki zaangażowaniu sponsorów klubu przejazd autokarem kosztuje tylko 10 zł.

Pierwszy finałowy mecz w Orlen Superlidze odbędzie się 19 maja. W Orlen Arenie w Płocku gospodarze, czyli Orlen Wisła Płock podejmą Industrię Kielce w niedzielę 19 maja o godz. 15.

Przypomnijmy, że zawodnicy trenera Talanta Dujshebaeva bronią trofeum. Ponieważ od tego ligowego sezonu organizatorzy wrócili do formuły play-offów, które odbywają się do dwóch zwycięstw, to pierwszy mecz odbędzie się na Mazowszu. To dlatego, że Nafciarze zajęli gorszą pozycję po sezonie zasadniczym. Kielczanie wygrali sezon zasadniczy i decydujące o trofeum mecze rozegrają przed własną publicznością. Drugi odbędzie się 26 maja o godz. 20 w Hali Legionów, a ewentualny trzeci w środę 29 maja również w Kielcach. Co ważne, na drugi finałowy pojedynek nie ma już biletów. Sprzedały się w ciagu kilku godzin. 

Natomiast w tym momencie ogłaszamy sprzedaż biletów na pierwszy mecz w Płocku. Zapisywać się można już teraz w sklepie kibica w Hali Legionów (w godzinach 8-16 w dni powszednie) oraz przez adres e-mail w.stepniewska@kielcehandball.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko każdej osoby oraz numery PESEL. 

Klub organizuje też przejazd autokarami dla kibiców do Płocka. Dzięki wsparciu sponsorów Apteka Codzienna, Creco Concept oraz ViGO! kibice zapłacą tylko 10 zł.

Zapisy zarówno na bilety jak i na transport zorganizowany trwają do wtorku 14 maja do godziny 16. 

WSZYSCY DO PŁOCKA!