16.05.2024, 11:44
Młodzież

Juniorzy młodsi wracają do Olecka, by walczyć o medale Mistrzostw Polski

Mecze półfinałowe już w najbliższy piątek. Będzie transmisja online

 

Po zwycięstwie w turnieju ćwierćfinałowym, o którym pisaliśmy tutaj, przyszedł czas, by nasi juniorzy młodsi ponownie udali się na Mazury, gdzie już jutro rozpoczną zmagania w ramach turnieju FINAL4.

 

Co ciekawe, w decydujących rozgrywkach w tej kategorii wiekowej zobaczymy reprezentantów klubów, których drużyny juniorskie walczyły w marcu w finale Mistrzostw Polski Juniora. Chodzi tu o PORT SERVICE Wybrzeże Gdańsk oraz KS VIVE KIELCE. Szeroka relacja z tego turnieju była publikowana tutaj. Czy juniorzy młodsi z tych klubów dokonają podobnego wyczynu co ich starsi koledzy i awansują do finału, przekonamy się już niebawem.

 

Junior młodszy_1_960x308 pxl

W piątek będziemy świadkami dwóch meczów półfinałowych:

Godz. 16:30 KS VIVE I Kielce vs. Gwardia I Opole

Godz. 19:30 MLKS Czarni Olecko vs. PORT SERVICE Wybrzeże II Gdańsk

 

Zmagania najlepszych czterech drużyn w Polsce będzie można obejrzeć dzięki TVCOM.pl, który poprowadzi darmowe transmisje na żywo na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube. Obraz na żywo będzie pokazywany z dwóch kamer, do tego system powtórek, towarzystwo komentatora oraz wywiady z trenerami i zawodnikami.

 

Pojedynek półfinałowy naszych juniorów młodszych będzie można obejrzeć tutaj.

Drugie starcie i walka o finał w wykonaniu gospodarzy i gdańszczan będzie transmitowane tutaj.

 

W sobotnie popołudnie o godz. 13:00 rozpocznie się walka o brązowy medal pomiędzy drużynami, które dzień wcześniej doznały porażki w meczach półfinałowych. Transmisja będzie dostępna pod linkiem.

 

Mecz finałowy został zaplanowany na godz. 15:00 w sobotę. Transmisja będzie tutaj.

 

Trzymamy kciuki za naszych młodych szczypiornistów, a kibiców, którzy nie dotrą do hali Lega w Olecku zapraszamy do oglądania transmisji na kanale Handball Polska.

 

 

 

Fot. Facebook PhotoSajnaga Amatorsko