03.06.2024, 12:09

Na uroczystej gali podsumowaliśmy sezon 2023/2024 [ZDJĘCIA]

W Filharmonii Świętokrzyskiej w ubiegłym tygodniu odbyła się gala podsumowująca sezon sportowy 2023/2024 w wykonaniu KS Iskry Kielce i zespołu Industrii Kielce.

Wzięli w niej udział zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz władze klubu, a także sponsorzy i partnerzy klubu. Władze Miasta Kielce reprezentował wiceprezydent Bartłomiej Zapała, nasze zaproszenie przyjęli także miejscy oraz wojewódzcy radni. 

Choć sportowych sukcesów w kończącym się sezonie mogło być więcej, to i tak trzeba doceniać czwarte miejsce na turnieju IHF Super Globe, wyrównany ćwierćfinałowy bój w ćwierćfinale EHF Ligi Mistrzów oraz srebrny medal mistrzostw Polski. - Od początku trapiły nas kontuzje. Dlatego każdemu z moich zawodników należy się szacunek, bo dokonywali rzeczy niemożliwych. Teraz przyszedł czas na odpoczynek, by w nowe rozgrywki wejść maksymalnie skoncentrowanym - powiedział trener Talant Dujshebaev. 

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za przyjęcie zaproszenie na galę podsumowującą sezon, wszystkim sponsorom i partnerom oraz kibicom za wsparcie, jakiego udzieliliście klubowi w kończącym się sezonie. Sponsorom zostały też wręczone pamiątkowe statuetki w dowód wdzięczności za pomoc i wsparcie.