11.06.2024, 12:13
#dawajDAWAJ

"Dawaj dawaj" do czytania

W ostatnich tygodniach ukazały się trzy numery magazynu klubowego "Dawaj dawaj". Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam artykułami oraz relacjami zdjęciowymi. 

Kwietniowy numer (51) opublikowany został przed meczem Industrii Kielce z GOG w fazie play-off Ligi Mistrzów. Przeczytać w nim można m.in. relację z otwarcia Muzeum Historii Klubu, podsumowania rundy zasadniczej w Orlen Superlidze, ale też można zapoznać się z działalnością Iskry Business. 

Z kolei w maju ukazały się dwa numery. Ten wcześniejszy (52) przy okazji meczu z ćwierćfinałowego EHF LM z SC Magdeburgiem. Dlatego można tam znaleźć m.in. sylwetkę tego rywala, ciekawe rozmowy z Sandro Mestriciem oraz Dylanem Nahim. Ale też zapoznać się z ofertą, jaką klub przygotował we współpracy z Samorządowym Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach właśnie dla nauczycieli. Bazą tego projektu jest Muzeum Historii Klubu, na podstawie którego prowadzić można lekcje z elementami historii, języka polskiego czy wychowania fizycznego. 

Zapraszamy do lektury!