27.07.2018, 10:23
Bilety

Nowy sezon, nowe możliwości - rusza sprzedaż karnetów!

 

Startujemy ze sprzedażą karnetów na sezon 2018/2019! Już od środy, 1 sierpnia, będzie można zakupić je w siedzibie klubu oraz za pośrednictwem systemu internetowego! W tym sezonie dla karnetowiczów przygotowaliśmy wiele atrakcji i nowych możliwości, a wśród nich dostęp do nieoficjalnych informacji z życia klubu, bon na zakup koszulki meczowej oraz specjalny prezent urodzinowy! 

Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu, w którym, poza nowymi twarzami w drużynie, przed nami wiele nowości przygotowanych z myślą o naszych kibicach, sponsorach i partnerach. Jedną z nich jest specjalna oferta karnetowa - ceny karnetów pozostały takie same, jak w zeszłym sezonie, ale obejmują znacznie więcej korzyści dla ich posiadaczy. Szczegóły prezentujemy poniżej. 

Karnety

 

CENY KARNETÓW:

  • Sektory B,E,P3: 650 zł
  • Sektory A,C,D,F: 550 zł

CENY KARNETÓW VIP

  • 3750 zł normalny
  • 3250 zł dla sponsorów klubu

Karnety VIP można zakupić wyłącznie w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5.

 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARNETU:

  • pewne miejsce na każdym meczu PGE VIVE Kielce w Hali Legionów podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów oraz na wszystkich spotkaniach PGNiG Pucharu Polski i PGNiG Superligi do finału włącznie,
  • w przypadku awansu do fazy Last 16 w rozgrywkach Ligi Mistrzów, możliwość zakupu biletu na swoje miejsce w promocyjnej cenie,
  • dostęp do newslettera z informacjami z pierwszej ręki, który uruchomiony zostanie wraz ze startem nowej strony internetowej na początku sezonu 2018/2019 (NOWOŚĆ!!!!),
  • bon o wartości 50 zł na zakup oficjalnej koszulki meczowej na nowy sezon (NOWOŚĆ!!!),
  • PREZENT URODZINOWY: możliwość jednorazowego zaproszenia do pięciu znajomych (za 1 zł każdy) na mecz PGNiG Superligi wypadający najbliżej swojej daty urodzin (NOWOŚĆ!!!)

 

ZACHOWAJ SWOJE MIEJSCE!

Osoby, które chcą zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu, mogą to zrobić do 17 sierpnia włącznie (piątek), osobiście zakupując nowy karnet w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5. Od 20 sierpnia niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży.

 

E-KARNET

Nowością w tym sezonie będzie możliwość zakupienia e-karnetu. Przy wejściu do hali wystarczy pokazać taki karnet na wyświetlaczu swojego telefonu, nie trzeba będzie pamiętać o noszeniu ze sobą plastikowej tabliczki. Oczywiście, każdy, kto będzie chciał otrzymać także klasyczną wersję karnetu, dostanie ją w cenie e-karnetu.

E-karnety będzie można nabyć za pośrednictwem naszej strony internetowej*.

*z przyczyn technicznych nie dotyczy to osób, które chcą zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu, które osobiście będą musiały zakupić karnet/e-karnet w siedzibie klubu do 17 sierpnia.

 

KARNET RODZINNY

Karnet rodzinny to maksymalnie dwójka dorosłych oraz minimum jedno dziecko do 18 roku życia. Przy jego zakupie potrzebujemy od Ciebie dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka (np. legitymacji). Karnet dziecka będzie kosztował 200 zł (sektory A, C, D, F)  lub 250 zł (sektory B, E, P3) i będzie wyglądał zupełnie inaczej.

 

SYSTEM RATALNY

Zajmij swoje miejsce do 17 sierpnia, wpłacając 300 zł za karnet. Resztę płatności możesz uregulować przed rozpoczęciem sezonu (7 września), odbierając jednocześnie swój karnet.

 

Drodzy Kibice! W tym sezonie zakup karnetów to gest wsparcia i Wasz wkład w rozwój klubu. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy decydując się na ich nabycie, okazują, że zawsze są z nami. Gramy razem!

 

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek – piątek

godz. 8 – 16.

Ul. Robotnicza 5, Kielce, II piętro