15.02.2018, 19:00

DR Lijek: Prepare for emotions!

Na naszym kanale YouTube pojawiła się nowa produkcja telewizji klubowej PGE VIVE Kielce. To już szósty odcinek serialowej opowieści, w której tym razem wystąpili Krzysztof Lijewski, Mateusz Kus oraz fizjoterapeuci Tomasz Mgłosiek i Robert Dziwoń. Materiał promuje najbliższy mecz kielczan z RK Celje Pivovarna Lasko, który w sobotę, 17 lutego, o godz. 16 odbędzie się w Hali Legionów.

To było największe do tej pory wyzwanie aktorskie w serialowych produkcjach telewizji klubowej PGE VIVE Kielce! Krzysztof Lijewski zmierzył się z jedną z najpopularniejszych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, doktorem Gregorym Housem. Postura, nonszalancki chód, specyficzna mimika - Lijek doskonale wcielił się w rolę ekscentrycznego medyka, który w szóstym odcinku klubowej opowieści próbuje w wyszukany sposób uleczyć zmagającego się z kontuzją Mateusza Kusa. Przedstawiony epizod nawiązuje do znanej sceny, w której Dr House stawia diagnozę za pomocą... boomboxa.

Efekt? 

Serialowy - zobaczcie sami. 

Rzeczywisty - Koza od dziś wraca do treningów z resztą zespołu. 

Wygląda więc na to, że Dr Lijek faktycznie uleczył naszego obrotowego!

DR Lijek: Prepare for emotions.

Poniżej przedstawiamy fotograficzne kulisy pracy nad spotem promującym mecz z Celje. Materiał został zrealizowany na oddziale pediatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach. Serdecznie dziękujemy za gościnę!