Zwycięstwo na początek

Vive- Portovik 28:26 (12:11)

Vive: Bernacki, Stęczniewski; Rosiński 7, Zydroń 6, Kuchczyński 6, Hiliuk 5, Podsiadło 5, Wasiak, Salami, Janyst;

kary: Vive- 6 min (Zydroń, wasiak, Kuchczyński), Portovik- 2 min;

Nasz zespół po raz kolejny wyszedł w składzie: Bernacki; Zydroń, Podsiadło, Rosiński, Hiliuk, Kuchczyński, Wasiak. W dalszej części meczu nie było już tak wielu zmian jak w poprzednich meczach towarzyskich- jeśli wchodzili inni zawodnicy to na krótko.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Z początku  pierwszej połowy wynik był korzystny dla Vive- wygrywaliśmy dwoma, trzema bramkami- (1:4- 6 min., 3:6 w 9 minucie, 5:8 w 16). W końcówce tej części meczu przeciwnicy zdołali jednak wyrównać, choć na koniec to znów my prowadziliśmy.

Druga część meczu była bardzo podobna- Vive potrafiło prowadzić dwoma, trzema bramkami by zaraz obawiać się o  to, ze przeciwnicy wyjdą na prowadzenie. Na szczęście kilka razy skutecznie interweniował Maciej Stęczniewski, na koniec spotkania wyprowadziliśmy dwie kontry wykończone przez Wojtka Zydronia, które dały nam końcowy sukces.