14.08.2005, 20:28

Wstęp do sezonu

Przewaga naszego zespołu po raz kolejny nie podlegała dyskusji. Jedynie nasamym początku spotkania wynik nie wskazywał na wysoką przewagę kielczan (5:4 w 8 minucie), ale już po chwili, gdy obrona pracowała solidnie posypały się bramki dla zespołu Zbigniewa Tłuczyńskiego. Po kolejnych 8 minutach gry było aż 13:5 i tylko wypatrywać można było większego prowadzenia. Na koniec tej połowy przewaga wzorsła aż do 13 bramek.
- Dzisiejszy mecz był treningiem kontry- mówił po meczu Patryk Kuchczyński. W drugiej połowie w dalszym ciągu widoczne było kto jest na parkiecie lepszy. Miejscowi nie mogli przeforsować obrony kielczan i raz po raz na ich bramkę pędzili zawodnicy Vive z kontami. W 48 minucie prowadziliśmy 35:18, w 57 43:22.
Gospodarze w trakcie całego meczu rzucili tyle bramek ile my w 30 minut.
Trener dał po raz kolejny pograć wszystkim zawodnikom (i wszyscy z pola zdobyli bramki) a zmiany następowały po 15 minutach. Tym razem jednak nie były zmieniane całe składy a jedynie pierwsza lub druga linia.

Vive: Bernacki, Stęczniewski, Kuczyński; Grabarczyk 5, Janyst 2, Rosiński 6, Zydroń 4, Wasiak 4, Jeżewski 3, Kuchczyński 6, Sieczka P. 1, Sieczka J. 2, Nikiforov 2, Nikulenko 2, Hiliuk 1, Podsiadło 5, Salami 3;

Stal (najwięcej): Basiak 6, Kubisztal M. 4;

kary: Vive-6 min (2-Grabarczyk, Nikiforov), Stal- 4 min

Pliki do pobrania - Materiał filmowy z tournee Vive w ostatni weekend - odc. beta2