17.06.2005, 19:20

W słońcu i na piasku...

W finałowym spotkaniu Vive w składzie z Karolem Bieleckim, Piotrem Grabarczykiem, Andrzejem Bystramem, Radosławem Wasiakiem, Patrykiem Kuchczyńskim i gościnnie Wojciechem Bablewskim pokonało druga drużynę Vive (m.in. Paweł Podsiadło, Tomasz Mochocki, Paweł Kuczyński, Tomasz Mróz), a wcześniej w półfinale AZS Akademię Świetokrzyską. Razem w imprezie udział wzięło 7 drużyn.
W tym roku będzie jeszcze ciekawiej, niewykluczone, że do Kielc przyjadą ekipy spoza naszego miasta. Zgłosić mogą się natomiast wszyscy chętni, drużyny z zawodnikami tranujacymi na codzień piłkę ręczną jak i amatorzy (mający choćby małe pojęcie o piłce ręcznej). Jedynym warunkiem jest ukończone 16 lat. Zgłaszamy drużyny 6-8-osobowe (na boisku przebywa jednocześnie trzech graczy z pola i bramkarz), mile widziane są również drużyny koedukacyjne.
Wszystko zaplanowane jest na sobotę 9 lipca od godziny 13 na boisku przy basenie MOSiR przy ul.Szczecińskiej. Obowiązują przepisy IHF (prócz czasu gry). Nie obowiazują żadne opłaty wpisowe, jedyne co pozostaje to zebrać drużynę, można dobrać jednakowe lub jednakowego koloru koszulki, ale nie jest to wymagane.

 

ORGANIZATORZY
-Gazeta Poranna „Echo Dnia”
-Portal internetowy „reczna.pl”
-Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej
-Radio Kielce SA
-Klub Sportowy Vive Kielce
-Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Iskra Kielce
-Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kielce
-Klub Uczelniany AZS Akademii Świętokrzyskiej

 

Zgłoszenia:
Paweł Kotwica, „Echo Dnia” tel. (41) 368-22-09  kotwica@echo-dnia.com.pl
Paweł Papaj, pawelpapaj@reczna.pl

 

PRZEPISY GRY, wersję podstawową można zobaczyć tutaj