20.03.2005, 20:49

Porażki z ekstraklasą

W Sośnicy zdolności gry w piłkę ręczną doskonaliła Izabela Duda, poźniej przyszła do Kielc. W swoim macierzystym mieście chciała sie wiec pokazać z jak najlepszej strony, co wyszło

jej w pierwszym meczu.
Właśnie to pierwsze z dwóch spotkań lepiej wyszło kielczankom. W pierwszej połowie Vive nawet wygrywało, podobnie na początku drugiej i aż do 55 minuty, kiedy był remis 31:31. Ostatnie minuty należały do przeciwniczek, które wygrały ten mecz czteroma bramkami.

Drugie spotkanie toczyło się już pod dyktando Sośnicy, korzystny dla Vive wynik widniał na tablicy do 10 minuty (4:4). Później miejscowe objęły przewagę i wychodziły na coraz wyraźniejsze prowadzenie, aż w 50 minucue było już 21:31.

Sośnica Gliwice- Vive Kielce 38:25 (17:10) i 36:32 (17:20)
Vive: Bator, Umańska; Duda 8 i 2, Tutaj 2 i 5, Czerwińska 4 i 2, Drogosz 1 i 2, Kopertowska  5 i 2, Kabała, Sęktas 3 i 1, Wiktorowska 2 i 2, Artsiomenka 7 i 6, Basiak 0 i 4;