Gramy dalej

Vive Kielce- Kusy Kraków 48:16 (24:7)
Vive: Budniak, Latos; Płodzik 5, Pawłowski 6, Arendarski 1, Gawęcki 5, Podsiadło 5, Kwieciński 2, Trojanowski, Chodara 7, Sadowski 8, Zawada, Juszczyk 6, Malinowski 3;
Kusy: Mastelerz, Górski, Garmulewicz; Klimek, Miodoński, Fiutek 1, Świerczek 2, Bielec 1, Krawczyk 3,  Franczak 2, Mularczyk 2, Żark 4, Ćmil 1;

W 1 minucie meczu Kusy prowadził 0:1, a już 90 sekund później kielczanie wygrywali 3:1. Później mecz toczył się do jednej bramki, kielczanie dobrze grali w defensywie, często wyprowadzali konty a krakowianie byli bezsilni. Również akcje pozycyjne kielczan prawie zawsze kończyły się zdobyciem bramki. Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy było już 18:6, a na równiez 6 minut przed końcem meczu Vive wygrywało aż 40:12.

Wisła Płock- Wisła Sandomierz 27:27 (13:14)
Płock: Wojciechowski, Wysocki, Witkowski; Kaźmierkiewicz, Kołosowski 4, Domżalski, Sokołowski 2, Walaszek 10, Piórkowski 3, Koper, Kwiatkowski 3, Lampowski, Jędrzejewski 2, Szczepański 3;
Sandomierz: Sochacki, Jagielski; Szklarski 4, Tomczyk 5, Zioło 3, Stolarski, Kamys 5, Kwiatkowski 9, Dragan 1, Dzieciuch;

Nagrody indywidualne:
najlepszy strzelec: Paweł Kwiatkowski -Wisła Sandomierz 25 bramek (2 miejsce M.Krawczyk - Kusy 23 bramki, 3 miejsce P.Podsiadło- Vive 20 bramek)
najlepszy zawodnik: Paweł Gawęcki (Vive)
najlepszy bramkarz: Przemysław Witkowski (Wisła Płock)
najlepszy obrońca: Kamil Sadowski (Vive)

1 Vive Kielce 3 118-63 6
2 Wisła Płock 3 98-96 3
3 Kusy Kraków 3 72-113 2
4 Wisła Sandomierz 3 78- 95 1