20.02.2005, 11:19

Remis w Mielcu

Stal Mielec- Vive II Kielce 40:40 (21:20)

Mecz przez całe 60 minut był wyrównany i choć oba zespoły wychodziły niejednokrotnie na wyższe niż jednobramkowe prowadzenie, to nie mogły go dłużej utrzymać. Tak było choćby w 12 minucie, kiedy Vie wygrywało 6:9, ale wystarczyło 3 minuty, by był remis po 10. Dla odmiany, tuż przed przerwą cały czas prowadzili gospodarze. W drugiej połowie, dopiero w 50 minucie po dwóch bramkach Terleckiego, a wcześniej serii Podsiadły Vive objęło wyraźniejsze prowadzenie- 33:30. Szkoda, ze trwało ono tylko pięć minut, bowiem w 55 minucie był już remis 35:35. Jakby emocji było mało, po trafieniach Mochockiego, Janysta i Sadowskiego kielczanie znów prowadzili dwoma bramkami 38:40 a do zakończenia meczu została jedynie minuta! Była ona dla nas fatalna, najpierw bramka z karnego a potem z kontry i zamiast dwóch punktówy Vive II wraca z jednym.
Oba zespoły mniejszą wagę przywiązywały do obrony przez co w całym meczu padło aż 80 bramek! W drugiej połowie w zespole zadebiutował Łukasz Kwieciński, nowy obrotowy Vive II.

Vive: Budniak, Kuczyński; Janyst 10, Gawęcki 4, Mochocki 3, Podsiadło 11, Trojanowski, Kwieciński, Bystram, Terlecki 3, Sadowski 3, Adamczyk 6, Juszczyk;
najwiecej dla Stali: Sobut 11, Pawluś 8, Kubisztal M. 7;