21.11.2004, 20:08

Uwierzycie? Vive w... Mc Donald's !!!

Już w piątek, gdy zespół jechał do Suchedniowa co chwilę słychać było hasło- "w Mc Donald's spotkajmy się..."

 

Było bardzo niecodziennie. Dziś w poludnie w restauracje Mc Donald's na ul. Manifestu Lipcowego odwiedzili szczypiorniści naszego klubu- Jura Hiliuk, Andrzej Bystram, Jarosław Sieczka, Paweł Sieczka, Filip Kliszczyk, Jarosław Tkaczyk i Aleksander Litowski. Zamieniali się w... obsługujących kasy. Na koszuli biały fartuch fundacji Mc Donalda i... do dzieła. Pracujące na codzień w restauracji Panie odkrywały przed piłkarzami ręcznymi tajniki poruszania się po drugiej stronie lady.
Wszystko zorganizowane było w ramach akcji wspomnianej fundacji, która ma za cel pomoc dzieciom dotkniętym przez nowotwory.
Były dzieci, byli zaciekawieni dorośli (nie tylko z Kielc, również przejezdni) i była dobra zabawa wywołujaca sporo śmiechu. Bo czy ktoś sobie na codzień wyobraża któregoś z naszych pilkarzy za ladą Mc Donalda?

 

Zawodnicy rozdali sporo folderów klubowych (dzięki nim niektórzy spoza Kielc dowiedzieli sie o KS Vive...), zdjeć- autografów, przywieźli ze sobą piłki a na ścianie zawisł szalik Vive Kielce- Mistrz Polski...