21.10.2004, 21:36

Mecz z AZSem, myśli przy Wiśle

AZS AWF Warszawa to beniaminek ligi i to w dodatku niespodziewany. Gdyby nie rozpad Warszawianki i z konieczności jej połączenie własnie z AZSem AWF Warszawa, druzyna akademików nadal grałaby w 1 lidze, gdzie zajęła w minionym sezonie 3 miejsce.

Po połączeniu wspomnianych drużyn do Kielc wrócili Łukasz Janyst i Piotr Adamczyk, którzy wcześniej trenowali w Warszawie i nawet rozegrali kilka sparingów. Po tym, jak w Warszawie pozostał już tylko AZS, z Warszawianki nic nie zostało- obaj woleli wrócić do Vive i grać w drugim zespole.

W AZSie najbardziej doświadczonym, a zarazem najskuteczniejszym graczem jest Paweł Albin. Wcześniej grał w Warszawiance, dwa lata temu doznał kontuzji, którą leczył przez prawie rok. Teraz jak widać wraca do formy. W Warszawie jest również Karol Królik, niechciany w Kwidzynie.

AZS do tej pory zdobył w ekstraklasie zaledwie jeden punkt, w 6 kolejce remisujac na własnym parkiecie z MOSiRem Zabrze 24:24. Warszawianie są na ostatnim miejscu w tabeli.

W sobotnim pojedynku trener Aleksander Malinowski zapewne znów da pograć tym, którzy do tej pory grali mniej,podobniej jak to było podczas ostatniego meczu w Kielcach z Piotrkovianinem.

 

Znamy już pewne szczegóły meczu z Wisłą Płock, który czeka nas za niespełna tydzień, w środę 27 Października.

Przedsprzedaż biletów w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek. Będzie je można nabyć w następujących punktach:

- Kwiaciarnia "Radek Wasiak" ul. 1 Maja
- Kantor "U Marynarza -ul. Sienkiewicza
- Sklep GT Auto- ul. Żytnia
- Sklep "Dora" - ul. Sienkiewicza
- Sklep "Fantazjusz"- ul. Sienkiewicza
- "Foto Perfect" - ul. Paderewskiego
- Sekretariat klubu - ul. Krakowska

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30, hala zostanie otworzona dwie godziny wcześniej. Jak zwykle przy meczach wzbudzajacych większe zainteresowanie klub przygotował dla kibiców dwa  parkingi na terenie MPK- przy ulicy Krakowskiej i Jagiellońskiej. Na parking przy hali będą mogły wjechac jedynie posiadacze kart wstępu.