15.10.2004, 13:23

Lecą, jadą do Kielc

Nasi przeciwnicy jeszcze w środę grali ciężki mecz na wyjeździe z Ciudad Real. Przegrali sześcioma bramkami, a skuteczny znów był leworozgrywający Julio Fis.

Hiszpanie w Polsce, na Okeciu będą jutro popołudniu. Potem czeka ich jeszcze podróż autokarem do Kielc. Do meczu podejdą więc "z rozbiegu". Co więcek, w niedzielę przed meczem o godzinie 9:00 odbędą na hali przy Krakowskiej trening.

Czy w tym, możemy upatyrwać szanse Vive? Skąd! Trzeba liczyć na siebie.

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00, a hala zostanie otworzona dwie godziny wcześniej. Wcześniej, już od 13:00 będą otwarte kasy. Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy) są jednak już teraz do nabycia w przedsprzedaży (lista w poprzednim newsie). Dla kibiców przygotowano dwa parkingi na terenach MZK, przy Krakowskiej i Jagiellońskiej. Wjazd na parking przed halą jedynie dla posiadaczy karnetów i akredytacji.

Na hali w trakcie meczu będą do nabycia nowe szaliki VIVE KIELCE, po promocyjnej cenie. Szalik warto nabyć, a pomóc drużynie w zwycięstwie trzeba. - Bez kibiców nie damy rady, głośny doping może nam bardzo pomóc- mówią jednym głosem zawodnicy, działacze.

 

Przed drużyną Vive jeszcze dwa treningi. Dziś o godzinie 18:00 i jutro o 9:00. W całości będą poświęcone grze przeciwko hiszpanom.