09.09.2004, 23:21

Czasu coraz mniej

O godzinie 18:30 pierwszy zespół Vive będzie rozgrywał pojedynki zawsze, mozemy się wiec przyzwyczaić do tej godziny. W niedziele w hali przy ul.Krakowskiej będzie grał II zespół Vive i zespół Vive kobiet.

W sobote na mecz nasi szczypiorniści wybiegną w nowych niebiesko-żółtych strojach. -Słuchamy opini kibiców, dlatego tak będziemy grali- mówi Prezes Bertus Servaas.
Koszulki identyczne w jakich będą grali zawodnicy - niebiesko-żółte bedą mogli zakupić również kibice.  - Ale to niestety dopiero od drugiego meczu, ponieważ koszulki jadą z Hiszpanii- informuje z kolei dyrektor klubu Andrzej Jung. Od pierwszego meczu bedzie za to do nabycia klubowy folder na sezon 2004/2005. A w nim wszystkie niezbędne kibcowi informacje.

Będzie również nowa oprawa meczu, nowa muzyka, nowe cheerleaderki. Wyjątkowo spikerem na meczu z Zagłębiem będzie Krzysztof Kwiatek, który jednorazowo zastąpi Włodzimierza Reznera.

W sobotę nie wystąpią kontuzjowani Andrzej Bystram i Wojciech zydroń. Pierwszy bedzie mógł już grać tydzień później ze Ślaskiem, natomiast Zydronia czeka jeszcze dwutygodniowa przerwa.

Jutro opublikujemy przedsezonowy wywiad z Prezesem Bertusem Servaasem, przedstawimy również drużynęwraz z nowymi zdjęciami.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii z turnieju Devil Handball Bundesliga, w którym to nasza drużyna ucezstniczyła niecały tydzień temu.