14.05.2004, 20:07

A JEDNAK VIVE !!!

Już początek meczu zapowiadał twardą walkę, w ciągu 5 min. zespół Wisły zdobywa trzy bramki, my odpowiadamy jednym celnym trafieniem (Hiliuc) i wynik na tablicy 3-1 dla Wisły. Teraz masz zespół przejmuje inicjatywę w 10 min doprowadzamy do remisu 3-3 (Bystram) a w 13 min 4-4. Bardzo dobra gra naszego zespołu powoduje, że zespół Wisły jest bezradny, to my zdobywamy bramki i w 27 min. spotkania wynik na tablicy 5 – 14 (tego się chyba nikt nie spodziewał), a pierwsza połowa kończy się wynikiem 7 – 15.

BRAWO BRAWO BRAWO – tak można podsumować grę naszego zespołu w pierwszej połowie.

Początek drugiej połowy to nadal dominacja naszej drużyny i największe prowadzenie zespołu w 38 min. 10-19. Nasz zespół już chyba uwierzył, że to on będzie zwycięzcom tego meczu zaczynając grać indywidualnie, czego efektem jest zdobycie przez zespół Wisły 4-ch bramek z rzędu i w 43 min. wynik na tablicy 14 – 19. Czyżby miał się rozpocząć HORROR? Nasz zespół w tym okresie gra zbyt nerwowo, popełnia proste błędy, a drużyna Wisły cierpliwie i z konsekwencją odrabia straty doprowadzając na półtorej minuty przed końcem do remisu 24 – 24. Teraz nasz zespół jest w posiadaniu piłki – rozgrywa dokładnie ostatnią akcję meczu by na 11 sekund przed końcową syreną rzut A. Litowskiego trafia do bramki przeciwnika, który jeszcze próbował zdobyć wyrównującą bramkę ale rzut rozpaczy w wykonaniu W. Titowa obronił R. Bernacki.

Zdobywamy PUCHAR POLSKI – jest to rewanż za porażkę w Płocku.

Bramki zdobywali:

VIVE: Bernacki, Tkaczyk, Kliszczak – 5,Bielecki -4,Wasiak – 3, Sieczka P – 3,Nowakowski – 3, Hiliuc – 2,Litowski – 2,Bystram – 2,Grabarczyk – 1, Kuchczyński, Siczka J,

Wisła: Marszałek, Góral,Zołoteńko – 5, Niedzielski – 4, Wiśniewski – 4,Titow – 3, Wuszter – 3, Szyczkow – 3, Wleklak – 1, Witkowski – 1, Jankowski,