09.05.2004, 13:15

A JEDNAK WISŁA!!!

Teraz zespół nasz zdobywa dwie bramki (Bielecki, Nowakowski) i w 13min mamy wynik 9-7 dla Kielc. Wisła odpowiada tym samym i również zdobywa dwie bramki i w 19min. kolejny remis 9-9, w 22min. 11-11. Jest to ostatni wynik remisowy w tej części spotkania, która kończy się 17-14 na korzyść Płocka.

II-ga połowę rozpoczynają kielczanie, jednak 1-2 bramkowa przewaga Wisły trwa do 45 min. spotkania. W tedy to kielczanie doprowadzają do remisu 23-23, po atomowych rzutach Karola Bieleckiego. Kolejne remisy 51min. 26-26, 54min. 27-27. Nasz zespół walczy z ogromną determinacją i zaangażowaniem do ostatnie minuty spotkania. Niestety zabrakło czasu i szczęścia. Nie jest łatwo wygrywać na wyjeździe , w meczach o takiej randze a szczególnie w Płocku.

Nasza drużyna zasłużyła na uznanie a klasą dla siebie Karol Bielecki zdobywca 15 bramek.

KS VIVE: Bernacki, Tkaczyk, Wasiak 3, Grabarczyk 0, Hiliuc 1, Bystram 2, Bielecki 15, Litowski 0, Kuchczyński 1, Sieczka P. 1, Nowakowski 7, Sieczka J. 0, Kliszczyk 0, Podsiadło 0

WISŁA SSA Płock: Marszałek, Góral, Niedzielski 0, Titow 3, Szyczkow 1, Paluch 5, Wiśniewski 5, Wleklak 4, Kuptel 0, Wuszter 5, Zołoteńko 8, Szczucki 0.