24.04.2004, 21:24

ZASŁUŻONE ZWYCIĘSTWO VIVE W KWIDZYNIE 36:32 (18:14)

Od tego momentu następuje wyrównana gra, w 14min. 8-3, 17min. 10-6. Od 18 minuty na parkiecie obserwujemy bardzo dobry okres gry kielczan, bardzo dobra gra w obronie, fantastyczne interwencje w bramce R.Bernackiego, szybkie kontry. W 26 min. mamy wynik 16-8. Kolejne minuty to chwilowy przestój w grze Kielc natomiast przewaga MMTS Kwidzyn. Od 26 do 28 min zawodnicy z Kwidzyna zdobywają 4 bramki z rzędu i wynik 17-13. W końcówce pierwszej połowy spotkania bramki zdobywają obydwa zespoły, dla Kielc K.Bielecki dla Kwidzyna Boneczko. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 18-14.

Druga połowa rozpoczyna się udaną akcją Kielc w wyniku której K.Bielecki zdobywa bramkę i w 32 min. 19-14.Jednak zespół gospodarzy niesiony fantastycznym dopingiem własnej publiczności walczy z ogromną determinacją, starając się zmniejszyć przewagę Kielc. W 37 min. Kwidzynowi udaję się pomniejszyć przewagę do 3 bramek 21-19 a w 38min. do dwóch 22-20. Teraz znowu na parkiecie w Kwidzynie królują Kielce, powiększając stopniowo przewagę 44min. 26-22, 48min. 30-24. Jednak w okresie gry od 50min. do 54min. Kwidzyn zdobywa 3 bramki niweluje stratę do 3 bramek. W tym momencie gospodarze grają bardzo agresywnie ale zawodnik A.Litowski przeżywa swoje 4 minuty w tym spotkaniu i zdobywa 3 bardzo ważne bramki dla VIVE. Spotkanie kończy się wynikiem 36-32. Zespół VIVE zdobywa 2 punkty na bardzo trudnym terenie.