14.04.2004, 20:25

KS VIVE KIELCE - KS WARSZAWIANKA Warszawa 23-23

Ze strony kielczan najbardziej aktywnymi są J.Hiliuk (5 bramek) oraz dobrze spisujący się w bramce R.Bernacki. Dalsza gra (od 21 min. do 26min.) to doskonała gra gospodarzy i w 26 min. mamy wynik 10-14. Jednak końcówka pierwszej połowy to należy do kielczan, którzy zmniejszają stratę i po bramkach J.Hiliuka i P.Sieczki kończą tę część spotkania wynikiem 12-14.

II-ga połowa rozpoczyna się bramką zdobyta przez kapitana naszej drużyny R.wasiaka, w 34min. mamy kolejny remis 15-15. Gospodarze walczą z ogromną determinacją, padają bramki po rzutach P.Obrusiewicza i Kłosowskiego i zespół z Warszawy uzyskuje dwubramkowe prowadzenie 17-15. Tteraz zawodnicy KS VIVE F.Kliszczyk i J.Sieczka celnie trafiają i w 40min. mamy wynik 17-17. Ale już w 46 min. po trafionym rzucie karnym P.Obrusiewicza zespół gospodarzy prowadzi 21-18. Teraz rozpoczyna się bardzo nerwowa gra i kielczanie zmniejszają przewagę na tyle skutecznie, że w 57 min. jest remis 23-23. Ostatnie 3 minuty dziesiejszego spotkania to nerwy obydwu drużyn . Proste straty piłek, nie wykorzystane sytuacje zarówno ze strony KS VIVE jak KS WARSZAWIANKA. Mecz kończy się wynikiem 23-23, co kielczanie przyjmują z dużą ulgą. Zdobywamy bardzo ważny punkt, można powiedzieć na wagę kolejnego tytułu Mistrza Polski.