03.03.2004, 20:15

TRUDNY POCZĄTEK.

W 9 min. 1-4, w 15 min. 3-6. Teraz z kolei nasz zespół zdobywa bramki , dwa razy trafia K.Bielecki i raz R.Nowakowski. Później po 20 minucie spotkania bramki padają z rąk F.Kliszczyka oraz P.Sieczki, w 23 min. na tablicy wyników mamy 9-7. Końcowe minuty pierwszej połowy to przewaga VIVE, tracąc jedną bramkę zdobywamy aż 6. Połowa kończy się wynikiem 15-8. Druga połowa spotkania w Gdańsku rozpoczyna się dwoma bramkami kielczan (F.Kliszczyk, W.Zydroń). W 33 min. 17-8, w 35 min. 20-9. Była to najwyższa przewaga VIVE w dzisiejszym spotkaniu. Od tej chwili rozpoczyna się bardzo słaba gra naszego zespołu, próby indywidualnej gry oraz dużo błędów w ataku pozycyjnym odbijają się na wyniku. Gdańszczanie zdobywają aż 6 bramek i w tym momencie trener D.Waszkiewicz bierze czas . Jednak nasz zespół po wskazówkach trenera traci kolejne dwie bramki i w 43 min. przewaga naszego zespołu maleje do trzech bramek i mamy wynik 20-17. Teraz my rozpoczynamy moment dobrej gry w obronie i ataku i w 47 min. rezultat spotkania 23-19, w 51 min. 26-20, w 53 min. 27-20. Teraz w okresie od 54 do 55 minuty sędziowie dyktują dwa rzuty karne dla zespołu gospodarzy , które rewelacyjnie broni J.Tkaczyk. Przewaga VIVE utrzymuje się do końca spotkania, które kończy się wynikiem 29-22.

Dziś mimo słabej postawy nasz zespół pokonał zdecydowanie AZS AWF Gdańsk i zdobył kolejne dwa punkty.