28.02.2004, 18:49

Brawo,Brawo, Brawo !!! VIVE pokonało Chrobry Głogów 39:23 (20:13)

Gospodarze niesieni dopingiem publiczności, a warto zaznaczyć , że mecz oglądało około 800 widzów, doprowadzają do remisu 2:2. Kolejne minuty to koncert w wykonaniu kielczan, którzy zdobywają cztery bramki z rzędu i w 8min. mamy wynik 6:2. Przewaga czterobramkowa utrzymuje się do 13 minuty. Zawodnicy z Głogowa po kolejnych trafnych rzutach zmniejszają przewagę i mamy już 9:7 dla VIVE. Jednak to wszystko na co było stać drużynę Chrobrego Głogów. Nasza drużyna ponownie rzuca pięć bramek z rzędu i w 23 minucie pojawia się wynik 14:9. W tym momencie Głogów podrywa się do gry trafia dwa razy ale odpowiedź kielczan jest niemal błyskawiczna , bramki padają po rzutach P.Sieczki dwukrotnie, W.Zydronia dwukrotnie oraz I.Hiliuca. Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 20:13 a ostatnią bramkę rzuca kapitan kieleckiej siódemki R.Wasiak.

Druga połowa to pokaz bardzo dobrej gry naszego zespołu w obronie, szybkie kontry i już nie ma wątpliwości kto jest zwycięzcą dzisiejszego pojedynku. Mimo dopingu to KS VIVE jest lepszy , w 33 min. 23-16, 37min. 26-17, 41min. 28-18. Zespołowa gra daje kolejne bramki i w 58 min. mamy wynik 38-23. Całe spotkanie kończy się wynikiem 39-23 dla Kielc.

Brawo, brawo!!! Dziś zespół VIVE pokazał bardzo dobrą grę w obronie, szybkie kontry i pomysłową grę w ataku, tak w skrócie można opisać całe spotkanie w Głogowie. Cały zespół zasłużył na wyróżnienie. Z trudnego parkietu w Głogowie wyjeżdżamy z dwoma punktami. Teraz kielczan czekają dwa spotkania na wyjeździe, w dniu 03/03/2004 w Gdańsku , natomiast 06/06/2004 w Kwidzynie.