29.01.2004, 23:11

HCB KARVINA x 2

Jednak na wysokości zadania staje kierownik Karviny - zaprasza nas na obiad a w tym czasie poszukuje dla nas innego hotelu. Po obiedzie już wiemy,że spać będziemy w innym hotelu,kierownictwo naszej ekipy sprawdza ,warunki są w miarę dobre,wyrażamy zgodę na pozostanie i rozegranie dwóch meczów.

 

A teraz już na sportowo! I -szy mecz HCB Karvina-KS VIVE Kielce.

 

 Do Karwiny przyjechalismy bez A.Litowskiego i F.Kliszczyka ale już z kadrowiczami. Pierwsza minuta meczu, szybka kontra naszego zespołu i pierwszą bramkę zdobywa Piotr Grabarczyk. Kolejne minuty meczu to nasza przewaga, dwie wykorzystane kontry Patryka Kuchczyńskiego i wynik w 5 min. na tablicy 3:1. Dalej to znowu my zdobywamy bramki(Wasiak-Zydroń) i przy nie- wykorzystaniu karnego przez Karola Bieleckiego w 8 min.5:2. Kolejne minuty gry to dobra postawa naszego zespołu w obronie, dobra gra w ataku pozycyjnym i w 20 min.prowadzimy 12:7. Teraz inicjatywe przejmują gospodarze,zdobywają cztery bramki i przewaga nasza maleje do jednej bramki (12:11).Tym razem to nasz zespół zdobywa 4 bramki , przy jednej gospodarzy i pierwsza połowa kończy się wynikiem 16:12 dla nas.

 Druga połowa meczu to wyrównana gra i utrzymująca się przewaga 3-4 bramki naszej drużyny. 35 min.18:15 , 38 min.21:17 .Kolejne minuty to gra bramka za bramkę i mimo nie uznania dwóch bramek A.Bystrama (przejście) wynik w 45 min.25:22.Teraz trener Waszkiewicz daje możliwość gry Ł.Janystowi i młodemu P.Podsiadle, którzy równie dobrze radzą sobie na parkiecie,a ten ostatni w 57 min.zdobywa piękną bramkę z ok.10 metrów. A mecz kończy się wynikiem 30:27 dla naszej drużyny.

Dziś pokonaliśmy uczestnika: Ligi Mistrzów,Pucharu Zdobywców Pucharu-HCB Karwina w jego własnej hali.

 

 Bramki zdobyli:

 K.Bielecki-6

 R.Wasiak-5

 W.Zydroń-4

 P.Sieczka-4

 P.Grabarczyk-3

 P.Kuchczyński-2

 R.Nowakowski-2

 J.Hiluk-1

 A.Bystram-1

 J.Sieczka-1

 P.Podsiadło-1