10.01.2004, 22:59

BŁĄD SĘDZIÓW ODEBRAŁ NAM ZWYCIĘSTWO !

Ale od początku: był to dobry występ naszego zespołu ,od pierwszej minuty spotkania objęliśmy prowdzenie (bramka P.Sieczki) i prowadzenie to utrzymuje się do 12 min. kiedy wynik na tablicy jest 6:6.Ale to wszystko na co było stać drużynę szwedzką w pierwszej połowie,to my rządzimy na parkiecie zwiekszając przewagę do trzech bramek i na przerwę schodzimy z wynikiem 16:13 dla naszej drużyny.

Początek drugiej połowy oba zespoły zaczynają nerwowo.W naszej drużynie błędy popełniają P.Grabarczyk (nie chwyta piłki) a J.Hiliuk oddaje b.słaby rzut,który broni bramkarz szwedzki.

Teraz nadchodzi feralna 34 minuta spotkania i od tego momentu w szeregi naszego zespołu wkrada się nerwowość i od 40 min. przegrywamy 19:18 .Przewga rywali rośnie z każdą minutą i tak w 49 minucie jest już 26:22.

Zespół nasz jednak zaczyna grać znacznie lepiej,dobrze funkcjonuje obrona i stopniowo przewaga rywali maleje.

W 54 min.28:26, w 55-28:27. i nadchodzą dramatyczne ostatnie 3-minuty meczu.Wynik na tablicy 29:28 dla przeciwnika.Mamy rzut karny-nie wykorzystujemy(R.Nowakowski), w ataku rywale tracą piłkę,idzie kontra-F.Kliszczyk sam na sam z bramkarzem , jednak bramki nie zdobywa.Teraz Szwedzi znów w posiadaniu piłki i znowu ją tracą.Kolejny atak naszego zespołu-faul i znów rzut karny.Tym razem R.Nowakowski się nie myli i zdobywa wyrównującą bramkę.Przeciwnikom już nie wystarczyło czasu aby przeprowdzić składną akcję i mecz kończy się wynikiem 29:29.

Znów nasz zespół rozegrał dobre spotkanie i opuszczał parkiet przy burzy oklasków.