WYGRAJ SAMOCHÓD ZA 15 zł.!!!!!
Cena folderu 14zł. + 1zł. na Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Kielcach.
Foldery można zakupić:
1) kioski RUCH S.A. na terenie całego województwa świętokrzyskiego
2) w sekretariacie KS VIVE Kielce ul.Krakowska 72
Szczegółowy Regulamin Konkursu umieszczony jest na stronie internetowej klubu www.vive.zetonet.pl
Wykaz punktów w których można nabyć foldry klubowe
Lp. |
Nazwisko i imię sprzedawcy |
Lokalizacja |
Kielce | ||
1 |
Kot Ewalina |
Ul. Seminaryjska |
2 |
Szyndler Zdzisława |
Ul. Żytnia |
3 |
Ślusarczyk Krystyna |
Ul. Karczówkowska |
4 |
Burska Maria |
Rynek |
5 |
Dziewięcki Dariusz |
Ul. 1-go Maja 139/003 |
6 |
Łatasiewicz Iwona |
Ul. Sandomierska 74/1 |
7 |
Raul Hanaj |
Ul. Kochanowskiego |
8 |
Kulczykowska Maria |
Ul. Zagórska 43/2 |
9 |
Bilska Krystyna |
Ul. Grunwaldzka |
10 |
Półkoszek Elżbieta |
Ul. Żytnia |
11 |
Malinowski Marcin |
Ul. Leśna (Galeria BWA) |
12 |
Raczyńska Teresa |
Pl.Niepodległości |
13 |
Wożniczko Zofia |
Ul. Jarońskich |
14 |
Strójwąs Kacper |
Ul. Warszawska (Szydłówek) |
15 |
Syska Zdzisława |
Ul. Piekoszowska 39 |
16 |
Rostecka Danuta |
Ul. IX Wieków Kielc |
17 |
Tarczyńska Lidia |
Ul. Sienkiewicza NOT |
18 |
Pawlik Marzena |
Ul. Warszawska |
19 |
Lis Wiesława i Marek |
Ul. Daleka 19/6 |
20 |
Zapała Urszula |
Urząd Wojewódzki |
21 |
Hetmańczyk-Kędracka Ewa |
Ul. Kolberga Urząd Pracy |
22 |
Glibowska Elżbieta |
Ul. Paderewskiego 11 |
23 |
Różyc Paweł |
Ul. Czerwonego Krzyża |
24 |
Sadowska Helena |
Ul. Emilii Plater |
25 |
Ślęza Józefa |
Ul. Krasickiego |
26 |
Radek Iwona |
Al. IX Wieków Kielc |
27 |
Lewczuk Halina |
Ul. Jagiellońska 27 |
28 |
Iwańska Żaneta |
Ul. Jagielońska |
29 |
Wierzbicki Czesław |
Ul. Sandomierska 154/14 |
30 |
Stadowska Bogusława i Mateusz |
Ul. Zagórska 19/2 |
31 |
Sewerzyński Tomasz |
Ul. Toporowskiego 6a |
32 |
Gwiaździński Krzysztof |
Ul. Szymanowskiego |
33 |
Kostecka Halina |
Ul. Sandomierska |
34 |
Wójtowicz Małgorzata |
Ul. Kopernika/Kosciuszki |
35 |
Pieczota Zofia, Sobierajska Elzbieta |
Ul. Czarnowska |
36 |
Lis Danuta |
Ul. Piekoszowska |
37 |
Jamioł Anna |
Ul. Toporowskiego 63 |
38 |
Pastyszka Helena |
Os. Słoneczne Wzgórze 22 |
39 |
Kozieł Stanisława |
Os. Słoneczne Wzgórze 2 |
40 |
Michalski Dariusz |
Os. Słoneczne Wzgórze 15a |
Busko Zdrój | ||
41 |
Nowak Agnieszka |
Ul. Mickiewicza |
42 |
Ragan Maria |
Park Zdrojowy |
43 |
Konik Monika |
Ul. Mickiewicza 15 |
44 |
Urbanik Barbara |
Plac targowy |
45 |
Sieradzka Halina |
Ul. 1-go Maja /Park Zdrojowy |
46 |
Skrzypczyński Piotr |
Dworzec PKS |
47 |
Bałabański Wojciech |
Pinczów Plac Wolności |
Ostrowiec Świętokrzyski | ||
48 |
Klimkiewicz Elżbieta |
Al. 3-go Maja |
49 |
Piłat Eliza |
Rynek/Sienieńska |
50 |
Dydeńko Edyta |
Rynek |
51 |
Pronobis Agata |
Al. 3-go Maja |
52 |
Wąsik Małgorzata |
Rynek |
53 |
Socha Barbara |
Ul. Polna |
54 |
Kulig Monika |
Rynek |
55 |
Lis Iwona |
Al. Jana Pawła II |
56 |
Maj Feliksa |
Denków |
57 |
Bińkiewicz Sabina |
Ul. Polna |
58 |
Radzisz Teresa |
Ul. Sienkiewicza |
59 |
Suska Marek |
Ul. Kolonia Robotnicza |
60 |
Kędzierski Paweł |
Ul. Polna |
61 |
Wójtowicz Teresa |
Ul. Wardyńskiego |
62 |
Szczygieł Grzegorz |
Ul. Żabia |
63 |
Woskowicz Urszula |
Ul. Sikorskiego |
64 |
Kasicka Barbara |
Ul. Iłżecka |
65 |
Bajerczyk Robert |
Ul. Sienkiewicza |
66 |
Stawiarska Marianna |
Ul. Polna |
67 |
Wożniak Małgorzata |
Ul. Polna |
68 |
Mikla Ewa |
Ul. Żabia |
Skarżysko Kamienna | ||
69 |
Młodawska Dorota |
Al. Niepodległości |
70 |
Kasprzycki Krzysztof |
Al. Niepodległości |
71 |
Polugaj Katarzyna |
Ul. Słowackiego |
72 |
Chojnacki Tomasz |
Ul. Norwida |
73 |
Zarychta Krystyna |
Ul. Norwida |
74 |
Ścibor Elżbieta |
Ul. Sikorskiego |
75 |
Gadecka Marta |
Ul. Piłsudzkigo |
76 |
Słomka Halina |
Ul. 1- Maja |
77 |
Sułek Mariola |
Ul Słowackiego |
78 |
Hałubek-Niedziela Urszula |
Ul. Sokola |
79 |
Lange Jarosław |
Ul. Sokola |
80 |
Mularczyk Krystyna |
Ul. Zielna |
81 |
Popiel Tadeusz |
Ul. Rejowska |
Starachowice | ||
82 |
Nawrot Elżbieta |
Ul. Armii Krajowej |
83 |
Stawska Mariola |
Ul. Krywki |
84 |
Jandas Genowefa |
Ul. Majówka |
85 |
Lucińska Bożena |
Ul. Radomska |
86 |
Fader Rafał |
Ul.Radomska |
87 |
Łukawska Renata |
Ul.Krzosa |
88 |
Sokołowska Zofia |
Ul. Armii Krajowej |
89 |
Tarkowska Hanna |
Ul. Mrozowskiego |
90 |
Styczeń Elżbieta |
Ul.Graniczna |
91 |
Markiewicz Katarzyna |
Ul.Wojska Polskiego |
Radom | ||
92 |
Pietralski Grzegorz |
Ul.Moniuszki 4 |
93 |
Świtlik Regina |
Ul.Reja |
94 |
Kucharczyk Barbara |
Ul.Trojańska 1/3 |
95 |
Kraszewska Anna |
Ul.Olsztyńska 31 |
96 |
Nowakowska Dorota |
Ul.1905 roku 47 |
97 |
Przepiórka Teresa |
Ul.Traugutta 24 |
98 |
Kowalczyk Wojciech |
Jedlińsk ul. Warszawska 13 |
99 |
Rogalska Anna |
Białobrzegi ul. Żeromskiego |
100 |
Frączek Aleksandra |
Skaryszew Rynek |
101 |
Gałkowska Aneta |
Pionki ul. Asnyka |
102 |
Pawłowski Ryszard |
Ul.Waryńskiego |
103 |
Stolarczyk Teresa |
Ul.Kilińskiego 30 |
104 |
Rzeczkowska Iwona |
Grójec Pl.Wolności 4 |
105 |
Lewandowska Hanna |
Lesznowola k/Grójca |
106 |
Przybylscy Jadwiga i Tadeusz |
Grójec ul.Piłsudskiego |
107 |
Dura Mieczysław |
Grójec ul.Mogielnicka |
108 |
Dura Hanna |
Grójec Starostwo |
109 |
Stefańska Wanda |
Grójec ul.Niepodległości |
110 |
Ciesielska Iwona |
Grójec Pl. Wolności |
111 |
Krawczyńska Henryka |
Grójec ul.Armii Krajowej |
112 |
Lesica Grażyna, Korczyńska Maria |
Ul. Toruńska |
113 |
Greczkowska Bożena |
Ul.Prażmowskiego |
114 |
Pirtalski Grzegorz |
Ul.Focha |