25.11.2003, 19:55

DOBRY MECZ NASZEJ DRUŻYNY

Bardzo dobra gra w obronie i zespół gospodarzy był bezradny na nasze szybkie kontry i bramki Bystama i Wasiaka,które wyprowadzają nasz zespół na prowadzenie 2 : 0.Kolejne minuty to gra wyrównana i w 7 min. wynik na tablicy 2 : 3, jednak od tego momentu rośnie przewaga naszego zespołu i z minuty na minutę powiększa się. W 10 min 2 : 5, w 12 2 : 6. Teraz kolejne dwie bramki z rzędu zdobywają gospodarze i w 14 min. jest 4 : 6.

Ponownie do głosu dochodzą nasi zawodnicy. Zdobywamy 4 bramki z rzędu (Bielecki, Kliszczyk, J.Sieczka i Zydroń) i wynik na tablicy

4 : 10 no korzyść naszego zespołu.

Kolejne minuty to nadal bardzo dobra gra naszego zespołu w obronie i ciągle powiększająca się przewaga, a bramka Karola Bieleckiego kończy pierwszą połowę spotkania 8 : 14.

Druga połowa to można powiedzieć koncertowa gra całego zespołu i bezradność miejscowych, którzy nie mogli sforsować szczelnej obrony a szybkie kontry wzbudzały zachwyt na trybunach.

Efekty bardzo dobrej gry naszego zespołu to tylko 6 bramek gospodarzy - znakomite kontry Wojtka Zydronia.

Tak można w skrócie opisać dobry występ naszego zespołu w drugiej połowie meczu, ciągle powiększająca się przewaga i wynik końcowy 14 : 32.

BRAWO NASZ ZEPÓŁ.

Po meczu zespół nasz opuszczał boisko otrzymując od licznej publiczności gromkie brawa za widowiskową grę.

Wiele słów uznania od miejscowych działaczy zbierał po meczu prezes naszego klubu Bertus Servaas za grę naszego zespołu tj. bardzo dobrą grę w obronie i szybkie kontry.Miejscowi działacze stwierdzili, że klub nasz jest na bardzo dobrej drodze do zbudowania silnej drużyny promującej naszą dyscyplinę w rozgrywkach europejskich.