AGAPE FINANSE

Agape Finanse Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2011 r. Firma tworzona jest przez zespół wykwalifikowanych prawników i ekonomistów, którzy w oparciu o wiedzę i doświadczenie w pełni angażują się w powierzone im sprawy.

Zajmujemy się windykacją i wykupem wierzytelności wymagalnych, finansowaniem kontraktów oraz obsługą prawną przedsiębiorstw. Jesteśmy partnerami biznesowymi zarówno międzynarodowych koncernów i korporacji działających na rynku polskim, jak i małych i średnich przedsiębiorstw.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, minimalizujemy szanse niepowodzenia naszych działań, jak również nie zamykamy Ci drogi do dalszej współpracy z Twoim kontrahentem. Opracowany proces gwarantuje pełne bezpieczeństwo zarówno w zakresie przetwarzania i obróbki informacji jak i ciągłości działania w kontaktach z wierzycielami i dłużnikami. Wdrożony schemat windykacyjny jest elastyczny, podlega stałej kontroli, a pozyskiwane w procesie dane służą do optymalizacji podejmowanych czynności, aby zmaksymalizować ich skuteczność.

Miasto: Jaworze
Kod Pocztowy: 43-384
Ulica: Słoneczna 626
Telefon: +48 33 307 00 04
Faks: +48 33 821 02 56
Strona Internetowa: www.agapefinanse.pl
E-mail: agape@agapefinanse.pl