Akademia #viveKIDS

Akademia Piłki Ręcznej #viveKIDS to najnowsza inicjatywa Klubu Sportowego Vive Kielce skierowana do najmłodszych adeptów piłki ręcznej. W treningach udział biorą chłopcy już od czwartego roku życia. Chcemy kształcić kolejne pokolenia polskich szczypiornistów z hasłem zabawa poprzez sport. W inicjatywę włączyli się m.in byli zawodnicy klubu Piotr Grabarczyk i Tomasz Rosiński.

grabarczyk_nabór

Akademia Piłki Ręcznej #viveKIDS wystartowała w listopadzie 2021 roku i stanowi kolejny krok w stronę jeszcze szerszego szkolenia młodzieży w naszym Klubie. W pierwszej edycji przewidziano treningi dla czterech grup: dla chłopców w wieku od 4 do 6 lat oraz dla ich starszych kolegów między 7. a 8. rokiem życia.

Sukces inicjatywy sprawił, że w sezonie 2022/2023 program rozszerzono do sześciu grup treningowych. Na treningi zapraszamy chłopców od 4 do 10 roku życia. Treningi dla najmłodszych (od 4. do 7. roku życia) będą odbywać się raz w tygodniu, w każdy piątek w Hali Legionów (za wyjątkiem dni świątecznych). Dwie najstarsze grupy (od 8. do 10. roku życia) czekają dodatkowo dwa treningi w miesiącu w poniedziałki. Podczas zajęć elementy techniki piłki ręcznej przeplatamy zabawami, rozmaitymi konkurencjami oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Pierwsze treningi odbędą się 2 września.

Uczestnictwo w treningach jest płatne. Kwota za zajęcia to 100 złotych miesięcznie dla dwóch młodszych grup oraz 120 złotych dla zawodników od 8 lat. W cenie Klub gwarantuje treningi pod fachowym okiem trenerów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, podstawowe ubezpieczenie dziecka oraz koszulkę i spodenki klubowe na treningi do obowiązkowego ubioru na zajęciach (dla nowych uczestników). Wszystkie treningi rodzice mogą obserwować przez szyby z sali VIP w Hali Legionów.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani szkoleniowcy Julia Synak, Monika Kiniorska, Kamil Siedlarz, Tomasz Mróz, a także legendarni zawodnicy drużyny Industria Kielce, Piotr Grabarczyk i Tomasz Rosiński. Obaj w żółto-biało-niebieskich barwach seryjnie zdobywali tytuły Mistrzów Polski.

Niespodzianką dla najmłodszych są okazyjne odwiedziny członków pierwszego zespołu Industria Kielce. Tomasz Gębala wraz z Damianem Domagałą wcielili się już w rolę Świętych Mikołajów, obdarowując najmłodszych pamiątkowymi medalami oraz słodyczami.

Zapisy prowadzone są do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów w dni robocze w godzinach od 8 do 16. W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia. Zachęcamy do kontaktu!

HARMONOGRAM TRENINGÓW AKADEMII #VIVEKIDS W SEZONIE 2022/2023:

Grupa od 4 do 5 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00
Grupa od 6 do 7 lat: piątki, godz. 17.00 i 18.00
Grupa od 8 do 9 lat: piątki, godz. 17.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)
Grupa od 8 do 10 lat (zaawansowana): piątki, godz. 18.00, dodatkowo dwa razy w miesiącu treningi w poniedziałki (godz. 18.00)