AQUA SYSTEM

Aqua System

to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza.
Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej, zmiękczania wody, odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących, które pozwalają oczyścić każdą wodę ze szkodliwych związków chemicznych i mikrobiologicznych.

Aqua System to wieloletnie doświadczenie. Oferowane przez nas produkty gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność.
Dzięki zróżnicowanemu portfolio współpracujemy z setkami klientów indywidualnych, dziesiątkami firm i wieloma podmiotami samorządowymi na terenie całego kraju. Nasze produkty znajdziecie Państwo w prywatnych domach, przedszkolach, biurach, restauracjach, placówkach służby zdrowia, klubach sportowych, wszędzie tam, gdzie obecny jest człowiek.

Ideą działalności naszej firmy jest eliminowanie z codziennego użytku wód mineralnych w szkodliwych, plastikowych butelkach czy galonach.

Oferowane i rozpowszechniane przez nas urządzenia opierają się na podłączeniu do istniejącej sieci wodociągowej i filtracji wody bezpośrednio przed jej spożyciem, co gwarantuje bezpieczeństwo i świeżość spożywanej wody.
Zapomnijmy o niezdrowej wodzie mineralnej w plastikowych butelkach oraz przestarzałych dystrybutorach butlowych, traceniu powierzchni magazynowej, wysokich kosztów zakupu wody czy terminarzu dostaw.

Dynamiczny rozwój i stałe poszerzanie oferty produktowej pozwala nam na kompleksowe i profesjonalne dostosowanie się do coraz większych wymagań rynkowych.
Firma Aqua System zapewnia doradztwo techniczne i dobór odpowiednich systemów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta, montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Postaw na zdrowie i ekologię, a przy tym zaoszczędź swój czas i pieniądze.

 

Miasto: Kielce
Kod Pocztowy: 25-310
Ulica: Kościuszki 18/22
Telefon: +48 797 660 567
Faks:  
Strona Internetowa: www.aquasystem.pl
E-mail: biuro@aquasystem.pl