BLACKROLL

BLACKROLL®: PRODUKTY DO REGENERACJI I TRENINGU

BLACKROLL® to uniwersalne produkty do rolowania ciała przeznaczone dla każdego bez względu na wiek i stopień aktywności sportowej. Stosując w formie automasażu i prostych ćwiczeń możesz poprawić postawę i elastyczność ciała, a także zwiększyć jego mobilność.

Rolowanie to nie tylko uzupełnienie tradycyjnego treningu, ale również klasycznych metod leczenia, takich jak fizjoterapia, masaż, czy też osteopatia.

Przetrenowanie, opuchlizna, czy też operacja chirurgiczna może narazić otaczającą mięśnie tkankę powięziową na zmiany i spowodować ból, a nawet unieruchomienie. Stosowanie produktów BLACKROLL® umożliwia łatwą i szybką regenerację napiętych mięśni i ciała, pomaga poprawić mobilność, a także wyeliminować ból.

Oprócz szerokiego wyboru rolek do automasażu BLACKROLL® oferuje również inne, łatwe w użyciu produkty, które mają na celu poprawę ogólnego samopoczucia fizycznego.

KIM JESTEŚMY?

BLACKROLL® założył Jürgen Dürr w 2007 r. w Niemczech. Dwa lata później, w 2009 r. marka nagrodzona została prestiżową nagrodą „Phyzio Prize”. Produkty BLACKROLL® dostępne są w kilkunastu krajach na świecie, a w Polsce dystrybuowane od 2013 r. Wykorzystywane i rekomendowane przez najlepszych uznanych specjalistów, terapeutów i sportowców na całym świecie.

 

 

 

Miasto: Warszawa
Kod Pocztowy:  
Ulica: Jagiellońska 4
Telefon:  
Faks:  
Strona Internetowa: www.blackroll.com.pl
E-mail: sklep@blackroll.com.pl